Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan történhet ez meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történhet ez meg ha két ember együtt él és szereti egymást?

Figyelt kérdés
Párommal középkorúak vagyunk, több mint egy éve együtt is élünk, én vagyok a nő. Nagyon jól indult a kapcsolatunk, szerettünk együtt lenni minden helyzetben, és a szex sem volt teher.Sajnos mostanra ez egyre inkább változik,elvárásnak és kötelességnek kezdem érezni az együttléteket amit emiatt néha hárítanék is. Ezt rosszul viseli a párom, aki nem érti érzéseimet, és azt sem hogy a szex miért nem lehet naponta jó. Emiatt én egyre inkább kényszernek érzem, utálom hogy úgymond muszáj. Persze nincs erőszak részéről, próbál kedves maradni, de én látom hogy neki szinte ez a legfontosabb az életben. Ez nagyon zavar, pedig szeretem őt. Szorgalmas, ügyes és jó ember, de rosszul érzem magam a kapcsolatunkban ezért. Ha valaki tud tanácsot adni hogyan lehetne a hozzá álláson változtatni, vagy az enyémen (bár azt nem tudom elképzelni sajnos) azt megköszönöm.
2018. nov. 8. 18:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

Egy szóval sem említetted, hogy amúgy szeretnél szexelni vele, ha ritkábban kerülne rá sor, vagy egyáltalán, hogy te a szexben bármi örömödet lelted vele valaha is. A legjobb, amit el tudsz mondani, az annyi, hogy korábban a szex nem volt teher? Akkor minek kezdtél egyáltalán járni vele?


Barátilag is el lehet menni egy férfival néha moziba, vagy együtt vacsorázni, együtt aludni is akár, de ne nevezzük ezt az aszexuális dolgot párkapcsolatnak, mert a legtöbb ember számára ez nem az.

2018. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párodnak túlságosan a szex köti le a figyelmét. Valami olyasmit kellene csinálnia, ami szintén örömet és lelkesedést okoz neki.
2018. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%

őszintén szólva, így kívülről nézve baromira nem értem, hogy a jó francba nem ábrándultál még ki belőle, hogy tudod még tisztelni, és miért kepesztesz ezért a kapcsolatért?!


ez nemcsak arról szól, h. ő naponta akarja, emögött egy csomó többletjelentés van.


1. élveteg, egoista, csak én, csak én, csak én - típus.

az ő kielégülése legyen meg.


2. nem tisztel téged, továbbmegyek, nem is szeret.

ha szeretünk vkit, azt nézzük, h. neki mi a jó, és próbálunk alkalmazkodni, a pasid viszont csak követel, de nem ad.


3. külön undorító, h. azzal ideologizálja meg, h. szeret téged.

a szexet szereti, amihez a te testedet használja.

a szeretet az emberek milió más módon ki tudják elvileg fejezni, aminek köze nincs a szexhez.


én nem tudnám tisztelni, görcsben lennék naponta, és a fal adná a másikat, úgy beszólnék neki,mert láthatóan a szép szóból nem ért.


amúgy megsúgom, ez a párkapcsolati szexuális zaklatás egy formája.


nem csak az a zaklatás, ahol lefognak, megvernek... ez még annál is sunyibb és manipulatívabb... de a lényeg ugyanaz, nem érti a fickó a nemet, és zaklat a szexuális követeléseivel, azt gondolja a napi szex neki jár és egy nő nem mondhat neki nemet.


menekülj!!!


ne röhögtess már, egy ilyenért nem kár, nála csak jobbat érdemelsz.


ez nem férfi, csak egy farok, egy szerencsétlen, erőszakos, önző majom.

2018. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
11-esnek: Komoly kapcsolatot akartam, együtt élni valakivel akivel összeillünk egymással. JÓ volt vele lenni az ágyban is és máshol is. Nyilván örömöm volt benne és azt nem írtam hogy most soha nincs. Azért írtam hogy nem volt teher, mert mostanra a szex kiszámítható mindennapos elvárássá változik lassacskán. Ez lelkileg visel meg nagyon. Lelkileg távolodom a páromtól is mert nem érti mi bajom.
2018. nov. 8. 19:45
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kényszerből lefekszel vele egy ideje mindennap? Na ez jobb nem lesz max befogsz egyszer hányni v pánikrohamot kapsz alatta ,de akkor is az ő kielégülése lesz fontos.. Nem érti mert egy eszköz vagy a ő kielégüléséhez.. Én egyszer végig bőgtem egy ilyen alatt a dugást direkt igy irom,mert csak megdugott önzőn,na másnap véget vetettem a szenvedésemnek..
2018. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
Azért én sem viselném jól, hogy megismerek egy nőt, aki állítólag szeret szexelni, passzolnak az igényeink, szexelünk minden nap, összeköltözünk erre x idő után benyögi, hogy neki mégsem ezek az igényei. Az lett volna korrekt ha még az elején szólsz, hogy te amúgy heti pár napot igényelsz csak.
2018. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Valóban lehet hogy nem szeret a párom? Pedig más dolgokban segítőkész, figyelembe veszi mit szeretnék, élete nagy döntéseiben és anyagilag is alkalmazkodik hozzám. Csak ebben az egyben vagyunk eltérő véleményen, illetve eltérő érzésekkel. Lehetséges hogy mégsem szeret igazán? Hogy mindent csak azért tett értem, értünk hogy legyen kivel ágyba bújnia?
2018. nov. 8. 20:07
 18/27 anonim ***** válasza:
47%
Javaslok egy meredeket tegyétek nyitottá van aahol bejön a külön étvágyra..
2018. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
6%
Egy év után teher neked a szex?? Ezzel csak az a baj hogy jössz sírni hogy meg csalt elhagyott!! Ha szereted akkor a testét is kellene szeretned!! Rengeteg ember írja ide hogy a szex miatt mentek szét elhidegültek stb... Ha eddig jó volt akkor hogy lehet most meg nem akarod? Pontosan ez van ha egy nőnek nincs orgazmusa az aktuális párjával... Ha van akkor bizony a nő is igényli a jót! Ez hosszú távon nem fog működni mivel a párodnak nagyobb az igénye.
2018. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

16-os!

De ez menet közben alakult ki, az együttélés során. Mármint hogy a pasi evidenciának veszi, hogy neki alanyi jogon jár a napi dugás adagja (bocsánat, hogy vulgáris vagyok.)

2018. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!