Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tehet ilyenkor az ember?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet ilyenkor az ember? Hogy lehet megoldani? Hosszú, bocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10éve  vagyunk  együtt  a  párommal,  akivel  egyébként  jól  kijövünk,  sok mindent  legfőképpen   a  hétköznapi problémákat  megtudunk  beszélni.

Egyre  inkább  érezzük  azt,  hogy  a  másik  nem  táplál  már  megfelelő érzelmeket  a  kapcsolatba,  én  azt  mondom  ő  nem  szeret  én  azt  mondom  ő. Valahogy  nem  adjuk  tudtára  a  másiknak,  mostmár  nem  a  jót  látjuk hanem  a  rosszat,  inkább  a  negatív  dolgot  szűrjük ki,  mint  a  pozitívat.

Van egy  egy  éves  lurkónk,  imádjuk.

 Ő  van vele  otthon  többet  mert én  dolgozom,  4:45től   16:45ig  nem  vagyok otthon.Amiben  tudok  segítek, megcsinálom a  gyerek  kajáját mindennap, fürdetem, amikor otthon  vagyok  minden percemet  igyekszem  vele tölteni,  hogy minél több tehert  vegyek  le  a  párom válláról.

így is  stresszel  folyamstosan, s  felbosszantja magát minden apróságon, ha valami nem úgy sikerül, ahogy eltervezi akkor felhúzza magát.

Szexuális életünk, olyan, mint  a mese. Hol van hol nincs.

Számára nem fontos ő nem gondol rá, mikor én hozom fel  a témát akkor nagy részt elutasító pl.a leírtak miatt vagy mert fáradt vagy nincs kedve vagy fel kell a gyerek és meglát stb stb.Próbáltunk kitalálni megoldást,  hogy havi 2xén kívánhatok 2xő valami.

Ő 1x sem mondott  semmit mert nem jut eszébe semmi, nincs ideje gondolkodni vagy a kedve megy el.Én  igyekszem olyat ami jó lehet neki is, de nem tartjuk be ezeket a kívánságokat  mert éppen nem szeretné.

Néha mondja ha gondolom akkor csak úgy össze bujik velem, hogy nekem jó legyen, de ez olyan essünk túl rajta annál hamarabb  szabadulok szitu, amit egyébként sem élvez mert csak miattam csinálja.Mióta megy így? Magam sem tudom, 1éves a lurkó, plusz előtte a terhesség, de már  előtte  is  csökkentek az alkalmak száma.Azóta aktus közben nem is tud elmenni  csak kézi-nyelvi segítséggel.

Hogy tudnám megoldani ezt a problémát?

Kommunikációval folyamatosan  próbálkozunk, ideig óráig  minden szuper.

Tanácstalan, remény vesztett  vagyok.

Észrevételt, tanácsot  szivesen fogadok, jöhet hideg/meleg.Bocs ha hosszú. Köszi.

F



2017. nov. 21. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valaki közeli rokonotok, akire rá meritek bízni a gyereket (nagyszülők ilyesmi), akkor szerintem egy hétvégére kivehetnétek "szabadságot" minden alól, és csak egymással törődni. Elmenni randizni, ilyenek. Ez sok kapcsolatban elő szokta hozni az elvesztett tüzet, sajnos, ha így sem sikerül, az nem túl jó hír.
2017. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Felőrlődtetek, lemerültetek. Fél kell tölteni az energiát, aztán belefeccölni a kapcsolatba. Jó lenne egy kis segítség most, és kerülni kell a monotóniát. Én ezt tapasztaltam a mi kapcsolatunkban is ( másfél éves a gyerek), csak így lehet jobb
2017. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi már régi motorosok vagyunk ebben. 3 kicsi gyerek. Muszáj rábízni ilyenkor a gyereket valakire, és nem egy-két órára. Mi most megyünk wellness hétvégére... azt tapasztaltuk, hogy fél évente el kell így menni kettesben, és ott is jó, eleje csak egymásra hangolódás, utána jönnek a vágyak teljesítése, attól még közelebb kerülünk, és utána pedig alvás:-) az is kell.

Nálunk is úgy van, hogy ez kitart nálam egy ideig, szexuálisan is, egy-két hónap, és utána olyan leszek,m int a te párod. Nem érdekel a szex. És sajnos tényleg a fáradtság, az élet gondjai az oka, és hogy már nem égek száz százalékos szerelembe a férjem iránt. De ha elmegyünk, és ott nőként bánik velem, és nagyon közel kerülünk újra testileg-lelkileg, és nincs rajtam semmi teher, akkor újra fel szokott bennem lobbanni a tűz.

ha nem tudtok elmenni, vagy akár baba nélkül otthon lenni két egész napot, (szerintem amúgy jobb elmenni, fontos ez is) akkor nem fogtudni javulni a kapcsolat. Mert igaziból az kihűlt.


A szexuális dolgokat meg külön sajnálom, hogy nem érti, hogy ez menynire fontos. Mondom, én sem mindig vagyok ebben jobb, mint ő, de azért legalább időnként feltúrbózom magmam hónapkra, és akkor tényleg minden kívánságát teljesítem a páromnak, és akkor örömmel.


Szóval az élet gondjai, és hogy kihűlt irántad, sajnos ez a pálya..

2017. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus forgatókönyv arra, amikor 10 év után vállaltok gyereket.

Az ő élete teljesen felborult, még azt is irigyli, hogy te dolgozni mehetsz.


Szokásos: az öt szeretet nyelv, Egymásra hangolva könyv.


Addig esti társas játék. Írjatok fel egy papírra öt dolgot, amivel kimutatjátok a másiknak, hogy szeretitek. Ötöt, amivel szeretnéd, ha kimutatná, hogy szeret.

Egy jó tanács: az, hogy tisztába teszed a közös gyereket, nem ér. Egyrészt a te gyereked is, te mégse érzed, hogy amikor az asszony kicseréli a kakis pelust, azt érted teszi. Másrészt a baba felé mutatod ki, hogy törődsz vele.


A szexre: semmi gond nincs azzal, ha kézzel és szájjal izgatva tudod kielégíteni. A legtöbb nőnek csak így van orgazmusa. A hüvelyi orgazmus gyakran csak megjátszott. Akkor is, ha élvezi veled a szexet.

Ezenkívül: udvarolj. Főzés közben puszilj a nyakába, reggel dicsérd meg, hogy szexi kócosan, vegyél neki valami szexi fehérneműt, az utcán csókolózz vele.


Az úgy nem megy, hogy alanyi jogon elvárod a szexet, de nem hangolod rá.

2017. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon jókat ír, ez nekem is jóű!
2017. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Passzoljátok le valamelyik nagyinak a gyereket havonta 1x és mozduljatok ki! Menjetek el vacsizni, wellnessezni vagy vegyetek ki valami panziót 1-2 éjszakára valami idegen helyen és kiránduljatok, pihenjetek. Menjetek barátokkal is szórakozni.
2017. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem tudjuk lepasszolni a gyereket, anyatejes még. 🙂

persze nem lenne baj, de úgy sem igényli a szexet.

a felirunk 5dolgot nem rossz, de probálkoztunk ilyenekkel, ideig óráig hatásos. amúgy nem vagyunk otthon ülösek,folyamatosan megyünk valamerre.🙂

2017. nov. 21. 10:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal az anyatejet le lehet fejni és bele lehet rakni cumisüvegbe. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.
2017. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Az anyatejes táplálást amúgy is érdemes lenne lassan kiiktatni, ha nem kezditek el időben a hozzátáplálást, lemarad a gyerek, ami a fizikai fejlődését illeti.

Másrészt a ti érdeketek is pont az elmondott problémák miatt. Egy éve ki sem tettétek a lábatokat sehova, nyilván felőrlődtök.

Hívd el a védőnőt, beszéljétek meg hárman, hogyan lehet minél hamarabb átállítani a gyereket legalább valami pépes kajára.

2017. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

féléves kora óta hozzátáplálunk, de reggeli vacsi az maradt, inkább, mint a tejalapú tejpép/tápszer.

Amint írtam sokat megyünk jövünk, nem vagyunk otthon ülösek. 🙂

2017. nov. 22. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!