Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan történhet ez meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történhet ez meg ha két ember együtt él és szereti egymást?

Figyelt kérdés
Párommal középkorúak vagyunk, több mint egy éve együtt is élünk, én vagyok a nő. Nagyon jól indult a kapcsolatunk, szerettünk együtt lenni minden helyzetben, és a szex sem volt teher.Sajnos mostanra ez egyre inkább változik,elvárásnak és kötelességnek kezdem érezni az együttléteket amit emiatt néha hárítanék is. Ezt rosszul viseli a párom, aki nem érti érzéseimet, és azt sem hogy a szex miért nem lehet naponta jó. Emiatt én egyre inkább kényszernek érzem, utálom hogy úgymond muszáj. Persze nincs erőszak részéről, próbál kedves maradni, de én látom hogy neki szinte ez a legfontosabb az életben. Ez nagyon zavar, pedig szeretem őt. Szorgalmas, ügyes és jó ember, de rosszul érzem magam a kapcsolatunkban ezért. Ha valaki tud tanácsot adni hogyan lehetne a hozzá álláson változtatni, vagy az enyémen (bár azt nem tudom elképzelni sajnos) azt megköszönöm.
2018. nov. 8. 18:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelezd neki, hogy sajnos neked nincsen erre ilyen gyakran igényed... és ez véletlenül sem azért van, mert ne szeretnéd, vagy mert ne csinálna valamit jól az ágyban... hanem csak azért, mert ez neked egyszerűen túl sok...

Biztosan meg fogja érteni, és sikerül találnotok egy arany középutat.

2018. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%

Biztos nem maradnék olyannal akivel muszáj kényszer kötelesség a szex stb. Élvezni kéne neked is. De téged már belül undorit,ez a gáz--

Itt fix h nincs szerelem szeretet egyik oldalról se, ő használna naponta mint egy eszközt kielégítő gépet,te meg kényszerből hagyod magad,ha nemet mondasz mert most nem akarod félned kell h megerőszakoljon v zsaroljon verjen.. Hát nem tudom akitől ilyen érzéseim vannak,elmenekülök. :O

2018. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele erről? Tudja, hogy te hogy érzel?
2018. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
"és a szex sem volt teher" Számodra ez volt az elért maximum a jo kapcsolatban is? Ha igen, akkor innen kellene megfejtened a jelenlegi állapotot.
2018. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem neki erről már sokszor. Nem erőszakos, soha nem bántana, sem nem tart terrorban. Ő jó ember.Mégis hiába mondtam többször már hogy nekem ez a mindennapos szex sok, elvileg megérti, azt mondja ha néha kimarad nem baj. Magától mégsem hagyná ki, már előre tudom hogy mindennap lesz, és ez azt érzem túl kiszámítható. Neki ez a fárasztó nap után a kikapcsolódás, a jó az életben. Én ha fáradt vagyok inkább lazulni, tévézni vagy aludni szeretnék. Olvastam erről, az átlag heti 2 alkalom. Hogy tudnám megértetni vele hogy én másképp élem az ő igényeit meg, hiába kedves, mégis elvárást és kimondatlan kényszert érzek, sőt bűntudatot is mostanában amiért nem tudok olyan nő lenni amilyet ő szeretett volna magának.
2018. nov. 8. 19:08
 6/27 anonim ***** válasza:

#2 Azért ez erős túlzás... itt inkább arról van szó, hogy nincsenek teljes mértékben tisztában a másik szexhez való viszonyulásával. Egyszerű, mondhatni szokásos kommunikációs hiba.

Kérdező, most van nálatok az a pont, amikor még jobban meg kell nyílnotok egymás előtt, mint eddig bármikor; őszintén, tabuk és “jajmitszólmajdhozzá”-k nélkül beszélni a szexről, és a vele kapcsolatos érzésekről. Sok pár azt hiszi, hogy “jaj, hát ők aztán őszinték a témában”, hiszen beszélnek róla... lófhaszt! Ez akkor lesz igaz, ha elmondod a párodnak azt, amit most nekünk leírtál, és szépen közösen visszafejtitek a dolgot, kitaláljátok, hogy mi lehet az oka, és azt is, hogy hogyan tegyetek ez ellen. Nem szabad sokáig húzni, ez egy ördögi kör; csinálom, mert kell -> xar volt -> nem vágyom rá -> de már megint kell -> csinálom, mert kell... a végére pedig hányingered lesz a gondolatától is, hogy hozzád ér, mert gyakorlatilag nem, de igazából folyamatosan erőszakot tesz rajtad, te pedig magadon. Ne hagyd, hogy eljussatok ideáig, beszélgess a pároddal igazán őszintén, ha pedig úgy érzitek, nem megy, kérjétek szakember segítségét! Nem lehetetlen feladat ezt helyrehozni (tapasztalat), de mindketten kelletek hozzá Hajrá!

2018. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Ha meg csak az nála a megértés h kb leszarja h neked mi a jo,és h már többször szóltál h igy nem jó.. Hát igen én is remegnék ,már attól is h hazaér.. Nem lesz hosszú jövőtök,vagy erőszakosabb lesz v félre lép,v te fogsz elmenekülni a kényszerből.. Ha én nem óhajtok szexelni akármi miatt (menstruáció,betegség,bármi)mivel nem robot vagyok nem fogok kényszerből se,az úgy erőszak amit tűrsz de nem élvezed csak hagyod h szabadulj ez nem szeretkezés csak megdug h jo legyen neki.. Mert nem jo neked ezt érzi ő is csak leszarja mert ugyis hagyod neki ő meg élvez magának..
2018. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

őszintén sajnállak, és ilyenkor örülök, h. szingli vagyok.


az a mondás, h. a pasikat a pööcsük vezeti, sztem teljesen fedi a valóságot sok esetben.


valójában a pasik nagy része hihetetlenül egyszerűen működik.


legyen kaja az asztalon, pia a hűtőbe, meg egy fix lyuk, amit, ha lehet, napi rendszerességgel tömhetnek, aztán ennyi.


mindig kiborulok, ha ilyeneket hallok, hogy amúgy felnőtt férfiaknak semmi másra nincs igényük, és ennyire központi dolog a baaszás, és ezzel abajgatják a nőket.


azt soha nem hallom, hogy a férfi azt szeretné, hogy együtt olvassanak valami veretes szépirodalmat, vagy beszélgessenek filozófiáról, társadalomról, vagy menjenek el színházba, kiállításra.


nem, a pasik egybites ösztönlények, és csak a baccással való baccoogatás megy.

kérdező, sztem mondd meg neki, amit itt leírtál.


és ha nem változtat, akkor szakíts vele.


mert ezzel végül is azt mutatja, h. mennyire önző, csak az érdekli, h. neki meglegyen a szex, ésnincs tekintettel rád.


semmiképp ne szexelj vele, ha nem akarsz, és inkább lépj le mielőbb.

2018. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

"Drágám! Tudom, hogy neked egy fárasztó nap után a kikapcsolódást jelenti a szex, a jó dolgot az életben... Én viszont sajnos ha fáradt vagyok inkább lazulni, tévézni vagy aludni szeretnék. Olvastam erről, és az átlag heti 2 együttlét, ez számomra ideális is lenne. Én sajnos másképpen élem meg az igényeidet, hiába vagy kedves, mégis elvárást és kimondatlan kényszert érzek, sőt bűntudatot is mostanában, amiért nem tudok olyan nő lenni, mint amilyet te szerettél volna magadnak. Sajnálom, de ez az igazság, szeretném, ha ezt most végre sikerülne őszintén megbeszélnünk."


Pontosan ezt mondd el neki. 🙂 Véleményem szerint az őszinte és nyílt kommunikáció a lehető legfontosabb dolog egy kapcsolatban 🙂

Sok szerencsét! 🙂

2018. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Elszomorít amit írtok, bár nagyon tanulságos. Most méginkább úgy gondolom hogy nagyon rossz irányba haladunk. Utolsó elvileg jó tanácsot ad, de nem ismeri páromat. Neki bárhogyan is próbálom mondani hogy nekem a naponkénti mennyiség sok, ő azt hiszi akkor már nem szeretem. Szerinte ha két ember szereti egymást, akkor mindennap kívánja is egymást. Még azt értené is hogy én néha nem, de azt én értsem meg hogy ő igen. Akkor talán oldjuk meg másképp...már bocsánat hogy ilyesmit írok. Végképp nem érti hogyan lehet hogy valakinek a szex ne legyen minden esetben öröm. Hiszen ő mindent megtesz. Talán nem érti mélységekben hogy nem mindenki úgy működik mint ő. Nagyon sok minden köt hozzá, nem akarom elhagyni, más férfiakban más a rossz. Csak javítani szeretnék a helyzeten.
2018. nov. 8. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!