Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mégis mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Mitévő legyek?


Barátommal egyutt elek 6 honapja!

Miota en itt lakok nala en fizetem a rezsi felét


+ a kaja!(igy allapodtunk meg)


Viszont 1 hete nem tudok menni dolgozni,mert funyiras kozbe elestem egy farönkbe igy eltort a labam..

Kicsit depis is vagyok. Nincs  kedvem semmihez. A baratom sosem volt az aki felvidít,ranezek a baratomra es nekem is elmegy az eletkedvem.

Mostanaba elegge haragszik ram,mert nem tudok menni dolgozni mar 1 hete nem voltam!!

Tegnap kerdeztem tőle,hogy mi lessz igy?

Erre a válasza az volt,hogy akkor éhen halunk ha nem dolgozok! Ne sajnaltassam magam válalljak más melot!

Viccesen feltettem neki a kerdest,hogy mi lenne ha terhes lennek akkor is elkuldenek 8 honaposan dolgozni? Azt mondta persze..

Azt erzem ra nem tudok szamitani:(

Kerlek Normalis valaszokat irjatok!

Nem analombol irtam ki,es nem azert mert nyari szunet van!

27 éves nő vagyok!



2018. júl. 16. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És ez a gyökér énje nem derült ki eddig???? Nem hiszem el, hogy semmi jele nem volt ennek. Én amint csak tudnék összepakolnék és elhagynám. Ekkora tetűre semmi szükségem. 27 évesen több eszed lehetne, mint hogy összeállsz egy ilyennel, illetve hogy MÉG MINDIG vele vagy. Amúgy miért te fizeted az összes kaját????
2018. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Már az előző kérdésednél is megmondtuk, hogy buta vagy, ha vele maradsz. Hány pofon kell még ahhoz, hogy ez neked is feltűnjön?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2018. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha neked 27 évesen szájba kell rágni, mit tegyél egy taplóval, ott problémák vannak ám...
2018. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!