Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennél, ha a férjednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a férjednek mindig tálalni kéne, kikészíteni a ruháját?

Figyelt kérdés

Természetesen már felnőtt gyerekeitek vannak és dolgozol te is több műszakban.


Dögfáradtan haza jössz és kötelez, hogy tálalj, különben nem eszik.


Ha nem rakod ki a ruháit, nem tud elmenni dolgozni...(vagy felvesz mindent, ami tegnap volt rajta)


2018. júl. 12. 14:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Beadnám óvodába vagy felvennék hozzá egy bébiszittert.
2018. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kétségbeesetten próbálnám megjavítani az idögépet...addig meg kipróbálnám poénból,hogy éhen hal-e.
2018. júl. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 évig ez nem volt probléma, akkor most miért az?

Én magam is feleség és anya vagyok de azt kell mondanom, hogy ezt a nők rontják el már a legelején. Ha hozzászoknak, akkor elvárják. Az én férjemnek soha nem készítem ki az ételt és a ruhát sem, sőt kapaszkodj meg, saját maga vasalja a pólóit. Nem cselédnek tart. A 9 éves fiamnak sem készítem ki a ruháit, pedig ő még próbálkozik, de nem lesz belőle egy ilyen teszetosza faszi, ha rajtam múlik. :)

2018. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A mi szomszedunk is ilyen sajnos!! Nem eleg ,hogy ki kell tenni,hamem ha forro a leves akkor a no kap egy pofont:/ Reg elhagytam volna az ilyen patkanyt.
2018. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt, vagy csak mostanában vette fel ezt a szokást? Mert nem mindegy.
2018. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mindig azt hittem, ilyen csak a viccekben van.

Mi az, hogy "kötelez"???

Nem írom, hogy hiba volt összeházasodni, mert az már rég megtörtént, de hiba nem beadnia válókeresetet!

2018. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc? Nincs olyan, hogy kötelez. Egyébként ha ezzel így előàllna, első blikkre körberöhögném. Aztàn mennék és nézném tovàbb az épp aktuàlis sorozatom a neten vagy olvasnék. Megnézném meddig nem enne, és jàrna büdös ruhàban dolgozni. Ha eléggé szaglik, ki is csuknàm a teraszra.
2018. júl. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan párt. A pasi idősebb 20 évvel a nőtől. A pasi anyagilag, a kétkezi munkájával javítja a nő tulajdonát, kisegíti ha kell más dolgokban is anyagilag, cserébe úgymond teljes ellátásban részesül. Reggeli, ebéd, vacsora időre. A pasi ül és várja, hogy elé tegyék.

Hát ha nekik ez megfelelő, mert az én meglátásomban ez bizony cserebiznisz, abban az esetben ám legyen. De ez nem párkapcsolat, bár azt a látszatot keltik.


Tőlem az ilyen éhen halhatna! Amíg elvárja, tudod mikor! Hát ki ő?

2018. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!