Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne az elso reakciod ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az elso reakciod ha megtudnad hogy a ferjednek szeretoje van?

Figyelt kérdés
Persze nem olyan egyszeru hogy ketten vagyunk ,akkor mondanam hogy papa,de van egy autista 2 evesunk aki nem jar meg oviba nemtudjuk milyen szinten erintett en vagyok vele otthon 3,5 eves koraig.haz kozos hitel kozos.a csaj persze 20 eves es nincs autista gyereke eli a szolis mukormos bulis eletet
2016. nov. 1. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezném miért.


Elhagyni biztos nem hagynám el agyatlanul, mert sok olyat hallottam már, ahol a férfi akár külföldre is elment hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie.


Kíváncsi lennék itthon mit nem kapott meg, amiért más nőhöz kellett mennie.

2016. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de azért leírom. A feleségemmel 20 éve vagyunk együtt. Én sose csaltam meg, tudomásom szerint ő se. Ha egyszer valami kósza estén félremenne, én biztos nem válnék el. (persze ezt ő nem tudja, nem akarom, hogy megtörténjen, csak leírom). Viszont ha szeretője lenne, abban a pillanatban adnám be a papírokat. Egy szerető más. Vele kerülgették egymást, kéjelegtek, udvarolgatott neki, randiztak, és rendszeresen keféltek, mindig a szemembe hazudva. Ha egyszer félremenne, valakivel, és kisírt szemekkel bevallaná, és látnám rajta, hogy megbánta, akkor még egyszer mondom, megbocsátanék. Szeretőnél soha. 46/F
2016. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ti hány évesek vagytok?

Én is elbeszélgetnék vele. Kérdőre vonnám, hogy ezt mivel érdemeltem ki.

2016. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1: hüje kérdés. Mert beleunt az apa szerepbe egy autista gyerek mellett, és inkább lelép.

A hasonló gyerekek szülei között 97% a válások aránya.


Kérdező: hagyd menni!

2016. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akar menni ugy jottem ra el se mondta volna a gyereket en nem nevelem neki jo igy!
2016. nov. 1. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülnék neki,egàlban lennénk :)
2016. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En nem tudom ot megcsalni mert ha nem dolgozok egesz nap a fiammal vagyok ejjel felriad tehat mellette kell lennem.
2016. nov. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!