Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kezd kikészíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kezd kikészíteni a hobbijával, fél éve csak az az élete, mit tehetek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, huszon évesek vagyunk tanulunk még, ő versenyszerűen edz, több érmet szerzett már. Örülök az örömének, büszke vagyok rá, de lassan kezdek besokalni az egésztől. Körülbelül fél éve mérgesedett el a helyzet. Ha az étkezésénél valami fél órát késik, akkor megsértődik, hisztizik. Van, hogy az étkezés előtt fél órával kezd el hisztizni, hogy neki nincs kész az étele, nem törődünk vele stb. ( én és a szülei), ha valami nem úgy van ahogy ő azt épp tervezte kiakad. Ha nincs előtte x időre a megfelelő étel, kiakad, neki áll kiabálni, hogy mi tönkre akarjuk tenni. Magának ritkán főz és akkor is napokig emlegeti, hogy most már főzzön más is.

Naponta 10-15 képet csinál a testéről és képes órákon át azokról beszélni, ha nem teljes áhítattal figyelem és szólok hozzá a témához kiakad. Ha olyat szólok hozzá, aminek utána olvastam és nem egyezik meg az o véleményével akkor is kiakad és szintén jön azzal, hogy tönkre akarom tenni. Ha nem a képeket nézi akkor félmeztelenül áll a tükör előtt és ugyanazt eljátsza, mint a képeknél. Sokszor felső nélkül mászkál az utcán, a vonaton, a buszon, ha üzletbe megyünk is bejönne úgy, ha nem szólnék. De ilyenkor is jön a vita, hogy en szégyenlem őt. Már próbáltam beszélni vele, hogy ez nekem miért nem jó, szeretném, ha másból is állna az életünk, nem csak ebből.


2017. aug. 1. 11:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor lennék együtt ilyen vadbarommal..
2017. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Ezt vele kell megbeszélned. Üljetek le, és mond el ezt így neki amit ide leírtál. Ha nem érti meg, akkor keress mást.
2017. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Lol
2017. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég.

Amúgy veled szokott törődni, vagy csak a teste érdekli?


21/L

2017. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%
Tudod, ki szorakozna ezzel a peniszes hisztihercegnovel... te meg meg fozocskezel is ra. Ertem, hogy ennyire jo pasi, de picit gondolkodj mar.
2017. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
Ehehe ;) te is jót választottál, pacsi!
2017. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Ő sem ilyen volt, az utóbbi időszakban alakult át így a helyzet, az első 1. helyezés után.

Rajtam van kb. 5 kg felesleg, egészségesen eszek és sportolok is, de nem tartok semmilyen diétát és konditerembe sem járok, ezért is sokszor bánt, hogy én miért nem teszek a testemért. Addig amíg nem kezdte el ezt, addig nagyon jól ereztem magam a bőrömben, de most már tükörbe nézni is alig tudok annyira rosszul érzem magam. Amikor felhozom ezt a témát, akkor mindig azt mondja, hogy jól nézek ki, csak nekem akar jót stb.

2017. aug. 1. 11:40
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok együtt vele, mert edz, nem az izmait szeretem és nem is a külsőért vagyok melette még most is.
2017. aug. 1. 11:42
 9/38 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%
Ha nem külsejéért vagy vele, akkor pontosan miért? Mert én nem látok ezek alapján benne egyetlen értéket se... :D
2017. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Van egy hasonló ismerősöm, vele, kb fél évet bír ki 1-1 nő.

Változni nem fog, kérdés, te meddig bírod. Sokáig, teljesen lé fogsz épülni. Önbizalmad béka feneke alatt lesz és csak egy kiszolgáló személyzet leszel az életében.

2017. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!