Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kezd kikészíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kezd kikészíteni a hobbijával, fél éve csak az az élete, mit tehetek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, huszon évesek vagyunk tanulunk még, ő versenyszerűen edz, több érmet szerzett már. Örülök az örömének, büszke vagyok rá, de lassan kezdek besokalni az egésztől. Körülbelül fél éve mérgesedett el a helyzet. Ha az étkezésénél valami fél órát késik, akkor megsértődik, hisztizik. Van, hogy az étkezés előtt fél órával kezd el hisztizni, hogy neki nincs kész az étele, nem törődünk vele stb. ( én és a szülei), ha valami nem úgy van ahogy ő azt épp tervezte kiakad. Ha nincs előtte x időre a megfelelő étel, kiakad, neki áll kiabálni, hogy mi tönkre akarjuk tenni. Magának ritkán főz és akkor is napokig emlegeti, hogy most már főzzön más is.

Naponta 10-15 képet csinál a testéről és képes órákon át azokról beszélni, ha nem teljes áhítattal figyelem és szólok hozzá a témához kiakad. Ha olyat szólok hozzá, aminek utána olvastam és nem egyezik meg az o véleményével akkor is kiakad és szintén jön azzal, hogy tönkre akarom tenni. Ha nem a képeket nézi akkor félmeztelenül áll a tükör előtt és ugyanazt eljátsza, mint a képeknél. Sokszor felső nélkül mászkál az utcán, a vonaton, a buszon, ha üzletbe megyünk is bejönne úgy, ha nem szólnék. De ilyenkor is jön a vita, hogy en szégyenlem őt. Már próbáltam beszélni vele, hogy ez nekem miért nem jó, szeretném, ha másból is állna az életünk, nem csak ebből.


2017. aug. 1. 11:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
73%
A szánalom tetőfokán c. film forgatókönyvéből olvashattak egy részletet.
2017. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tudom miért jo neked meg ezzel is odadofni egyet:(
2017. aug. 1. 12:17
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, legalább a koxszal álljon le, amiatt hisztis.
2017. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Narkisszosz egy folyó partjára ért, és mivel inni akart, belenézett a folyótükörbe. Ekkor megpillantotta önmagát és azon nyomban magába szeretett. Egész nap ott maradt és hasztalan próbálta magához ölelni tükörképét. Így ugyanazt a kínt élte át, amit a nimfák, amikor nem kaphatták meg. Reggelre Narkisszosz helyén az odasiető nimfák már csak néhány sárga szirmú virágot, nárciszt találtak. A nárcisz azóta is az önimádat jelképe, mivel magának a virágnak a szirma is egy kicsit önmaga felé hajlik.
2017. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
15%

Néha nem ártana minden nő mellé egy ilyen hapsi, némi tükörképet tartanának evvel sok nő elé.

Kb a nők 90%-a így viselkedik, ha tükröt lát....

2017. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Én közölném vele, hogy nyugodtan csinálja a testépítést (gondolom azt csinálja), de ez a sport a konyhában kezdődik, ha nem képes megfőzni magának, keressen más hobbit. Hozzátenném, hogy a pózerkedéstől nem lesz ám nagyobb.
2017. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem mondom, hogy könnyű lesz, és azt sem mondom, hogy nekem aztán sok tapasztalatom van az ilyenben, de én mindig nagyon szerettem a "levél írásos" módszert alkalmazni nagyobb konfliktusok megoldásában, ha nehéz nagyon őszintének lenni.


Leírod levélben neki, hogy mi a helyzet. Persze diplomatikusan, de konkrétan. Utána oda adod neki, hogy olvassa el és gondolkozzon rajta.


Így nincs esélye közbe szólnia, félre hallani stb. Maximum félre értheti, ha ő nagyon akarja. De az alávaló húzás, és mondhatod, hogy nem úgy érteted, hanem így értetted, amit írtál, ha hisztizik miatta stb.


Drasztikusnak is tűnik, mert nem szokott az ember párja levelet írkálni neki stb. Így legalább majd komolyan veszi, és nem csak kósza veszekedésnek tartja, hanem látja, hogy ez egy komoly probléma, aminek súlya van.


Továbbá ha szed valami vegyszert, gyógyszert, hormont, izét bigyót, ami megváltoztathatja a személyiségét, akkor arról is érdemes elgondolkodni, hogy vajon az tette-e...


Készülj fel, hogy nehéz lesz, és hogy nálad okosabb és szakértőbb embereket is érdemes bevonni.

És hogy akkor tudod csak leállítani, hogy ha ő maga akarja majd. A Te célod az, hogy ráébreszd arra, hogy miket művel, és ő rettenjen vissza a saját viselkedésén. Akkor képes majd megváltozni.


SZERINTEM.

De mit tudhatok én... csak egy húsz éves srác vagyok... :/


Sok sikert!

2017. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom ez a fickó is olyan, mint az egyszeri jócsávó, aki orgazmus közben a saját nevét ordítja... :)
2017. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús, hogy kokszol a csávó, és azért megy a műsör. Meg pszichésen is lehet kis defekt, ha azt hiszi, hogy ha fél órát késik a kaja, leesik róla az izom.
2017. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Dehogynem a külsejéért vagy vele, legalább magadnak ne hazudj már... :D

Miért, van benne BÁRMI értékes a testén kivül?

Nincs, én már rég elhagytam.volna.

2017. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!