Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kezd kikészíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kezd kikészíteni a hobbijával, fél éve csak az az élete, mit tehetek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, huszon évesek vagyunk tanulunk még, ő versenyszerűen edz, több érmet szerzett már. Örülök az örömének, büszke vagyok rá, de lassan kezdek besokalni az egésztől. Körülbelül fél éve mérgesedett el a helyzet. Ha az étkezésénél valami fél órát késik, akkor megsértődik, hisztizik. Van, hogy az étkezés előtt fél órával kezd el hisztizni, hogy neki nincs kész az étele, nem törődünk vele stb. ( én és a szülei), ha valami nem úgy van ahogy ő azt épp tervezte kiakad. Ha nincs előtte x időre a megfelelő étel, kiakad, neki áll kiabálni, hogy mi tönkre akarjuk tenni. Magának ritkán főz és akkor is napokig emlegeti, hogy most már főzzön más is.

Naponta 10-15 képet csinál a testéről és képes órákon át azokról beszélni, ha nem teljes áhítattal figyelem és szólok hozzá a témához kiakad. Ha olyat szólok hozzá, aminek utána olvastam és nem egyezik meg az o véleményével akkor is kiakad és szintén jön azzal, hogy tönkre akarom tenni. Ha nem a képeket nézi akkor félmeztelenül áll a tükör előtt és ugyanazt eljátsza, mint a képeknél. Sokszor felső nélkül mászkál az utcán, a vonaton, a buszon, ha üzletbe megyünk is bejönne úgy, ha nem szólnék. De ilyenkor is jön a vita, hogy en szégyenlem őt. Már próbáltam beszélni vele, hogy ez nekem miért nem jó, szeretném, ha másból is állna az életünk, nem csak ebből.


2017. aug. 1. 11:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Annyira bírom, hogy itt bármi probléma felmerül ezen az oldalon, akkor egyből az a megoldása az emberek 85%-ának, hogy "Hagyd el, szakíts, menekülj!"


Tényleg egy-két hiba alapján az emberek feladják és szakítanak?

Tényleg ilyen nehéz tenni egy kapcsolatért?


Tényleg elvárják, hogy egy két és fél éves harmóniában lévő kapcsolatot, amiből az utolsó félévben felmerültek problémák, azt kihajítson a kukába?


...

Ez vajon a fogyasztói társadalom kapcsolatokról alkotott filozófiája?

2017. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolom ezt nem kalkuláltad bele, mikor összejöttél vele, csak a kolosszális izmok lebegtek a szemeid előtt. Meg hogy majd a te kedvedért meg fog változni.

Öööööööö, sajnos nem...

2017. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Nem lebegtek izmok a szemeim elott, kulsobe sosem ilyet néztem, hanem arcot..es nekem fontos volt a belső.. Attol meg lehet bárki értékes belül, hogy izmos! Nem hiszem, hogy 2,5 együttlét csak színjátszás lett volna tole, azt meg csak tudom miért szerettem bele. Kerem olyanok ne írjanak akik csak azt hiszik az fizikuma miatt vagyok együtt vele, mert ez nem igy van! Többieknek koszonom a választ, segíteni akarok neki atlendulni valahogy ezen az egészen, hogy újra normális kapcsolatunk lehessen.
2017. aug. 2. 10:23
 34/38 anonim ***** válasza:

Persze, valameddig lehet, de ne gondold, hogy tartósan is az marad. Egy idő után biza az ember kimutatja a foga fehérét.

Többek közt ezért nem támogatom a 2-3 év ismeretség utáni hirtelen házasságkötést se. Az ilyenek döntő részének mindig válás lesz a vége. Lehetnél kicsit óvatosabb is, Kérdező!

2017. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok...
2017. aug. 3. 19:11
 36/38 anonim ***** válasza:
Persze, most nem is rád gondoltam, hanem csak egy példa volt, azokról, akik durrbele bumm beleugranak a pillanat hevében egy nagyon felelőtlen döntésbe, és később isszák meg a levét. Sajnos ez gyakoribb mint hinnéd :SSS
2017. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Na, helyzet?
2021. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Azóta már a csaj is gyúr :D

És precízen időre van az ebéd is! :)

2021. dec. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!