Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit veszel ferjednek karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit veszel ferjednek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Most várjuk első gyerekünket. Arra gondoltam apa feliratú törlökózőt kap, de ezt gyengének érzem.

Esetleg melle vegyek valamit? Semmi otletem hirtelen mar..:)

Arra gondoltam talán a törcsi mellé vennék még dezodort meg tusfurdot.

Vagy vmi bögrét ilyesmit.

Tippek???


2017. nov. 21. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Semmit.
2017. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Ezek annyira sablonos ajándékok.

Erőltesd meg egy picit az agyadat, ha valóban jó ajándékot szeretnél neki venni.

Gondold át, hogy neki mire van szüksége.

2017. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Parfümöt, mert mintát kaptunk egyszer vásárlásnál, és nekem annyira megtetszett, hogy szeretném, ha mindig ilyen illatú lenne :D

Illetve valami ruhaneműt (farmer, pulcsi, még nem tudom), mert magától ritkán vesz ilyesmit, sajnálja.

Meg lehet, kap egy játékot, ha sikerül megfejtenem, hogy tudom Steam-en megvenni ajándékba (nekem nincs accountom).

2017. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Parfümöt, mert mintát kaptunk egyszer vásárlásnál, és nekem annyira megtetszett, hogy szeretném, ha mindig ilyen illatú lenne :D

Illetve valami ruhaneműt (farmer, pulcsi, még nem tudom), mert magától ritkán vesz ilyesmit, sajnálja rá.

Meg lehet, kap egy játékot, ha sikerül megfejtenem, hogy tudom Steam-en megvenni ajándékba (nekem nincs accountom).

2017. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Na ez az.. én is sablonosnak erzem. De nincs hiánya semmiben. Évközben megvesszuk ami kell.

A karacsony (nalunk) szinte sosem a nagyon hasznos dolgokrol szól. Mi pont ilyenkor vesszuk meg a poenos vagy "felesleges" dolgokat nem szánunk erre nagy pénzeket.

Szerszamosladara vagyott azt megkapta szulinapjara ,amugy most minden megvan..

2017. nov. 21. 21:09
 6/20 A kérdező kommentje:

4es igy én is voltam.:D

2 éve és azóta is azt hasznalja. Imadom!:)

2017. nov. 21. 21:10
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem sablonos, hanem GÁZ!


Ha nem megy, süss neki, vagy bármi, de ne a meg nem született gyerek körül forogjon már az eszed.

NŐ vagy, ne "anyukásodj" el már most.

2017. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Heart of Darkness ***** válasza:
54%
Én nem vennék olyat amit el tud használni. Valami egyedit vegyél és olyat ami rád emlékezteti.
2017. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Miért gáz? Ezt nem ertem.. egyáltalán nem vagyok elanyukásodva ebben biztos vagyok.. csak ötletek.

Azóta eszembe jutott h emlitette multkor h nagyon szeretne egyszer audis esernyőt mellénnyel! Van egy szett amit kinézett még 2-3 hónapja, lehet h ez lesz a nyerő!

2017. nov. 21. 21:31
 10/20 A kérdező kommentje:

8# arra gondoltam énis de ilyesmibol van neki sok minden.

Most olyasmire gondoltam,amit szeret


Audi, peca, gyerekünk, méhészeg

Eddig audis dolgai nincsenek az autón kívül meg gyerekkel kapcsolatos.

Még audis köntósre gondoltam.mert a mostani kontose régi már nagyon és arra sose költene!:)

2017. nov. 21. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!