Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit veszel ferjednek karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit veszel ferjednek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Most várjuk első gyerekünket. Arra gondoltam apa feliratú törlökózőt kap, de ezt gyengének érzem.

Esetleg melle vegyek valamit? Semmi otletem hirtelen mar..:)

Arra gondoltam talán a törcsi mellé vennék még dezodort meg tusfurdot.

Vagy vmi bögrét ilyesmit.

Tippek???


2017. nov. 21. 20:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%

Semmit. Nálunk egymás közt nem divat az ajándékozás. Az én családomban soha nem is volt, a férjeméknél igen. Év közben megvesszük ami kell és ennyi.


Nem hinném, hogy jó ötlet az apás törölköző. Még meg se született a gyerek, de ettől úgy érezheti joggal, hogy már úgy kezeled, mintha megszűnt volna férfi lenni és csak apa. Ettől el kéne vonatkoztatni, és valami személyes, egyedi dolgot venni amit csak ő szeret, ami rá jellemző. Ezt neked kell tudnod, te ismered. Kedvenc bandájára koncertjegyek? Kedvenc bor, ha van, vagy más különleges ital amit szeret? De még egy saját készítésű torta is jobb mint apucis cuccok.

2017. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nemtudom miért csak ezt az ötletet veszitek észre és mi ilyen verlázító benne h erre is gondoltam.

Egyáltalán nem ereztetem ezt vele soha, nem is hivom pl így soha , csak egy ötlet. Elnézést h mertem erre gondolni. De akkor ő biztosan nem lát mar nőnek mert múlthéten kaptam tőle kismama felsőt felirattal :) bár az ágyban nem erzem h ne érezne nőnek.;)

Nem kell tul lihegni , irtam lentebb h van még ötletem csak gondolom nem láttad.

Vegul az audis szettnél maradok szerintem. De 1-2 éjszakát még alszom rá.:)

2017. nov. 21. 21:45
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Mi csak csokit veszünk egymásnak, és közösen töltjük az időt.

Még a kapcsolat elején megbeszéltük, hogy karácsonyra nem veszünk ajándékot, ne a pénzről szóljon.

Közösen sütünk sütit, ilyesmik. A maximum ajándék pl egy saját készítésű könyvjelző, vagy ilyesmi.

2017. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolso, ezeket mi egesz evben csinaljuk.:) természetes dolgok nálunk. Pont tnap sütöttünk együtt kokuszkockat!:)
2017. nov. 22. 11:48
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

Nagy boldogság az, hogy gyermeket vártok. A karácsonnyal nem kötném össze az apaságot.


Simán vennék olyan ajándékot, ami hasznos, tetszetős. Kozmetikum, könyv, barkácsdoboz, vicces karikatúra, sapka-sál-kesztyű kombó, kabát, egyéb ruhadarabok, program meghívó...bármi...


A vőlegényemmel már második éve úgy karácsonyozunk, hogy megbeszéljük, mit szeretnénk és így meglepjük egymást.

2017. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

#14

Természetesen nálunk is megszokott dolog, bár sütit nem sokszor csinálunk, de sokat sütögetünk együtt, csak ilyenkor miénk az egész nap, ráérünk formázgatni, mintázgatni, bohóckodni közben, stb, kicsit feldobjuk az "átlag" sütéshez képest :)

2017. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20%
Mondd azt neki, hogy nem tőle van a gyerek, Karácsony alkalmával pedig mondd meg, hogy mégis ő az apa. Nagyon örülni fog.
2017. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17#sztem tuti h felrobbanna :D de neeem. :D koszi.:D haha
2017. nov. 22. 18:52
 19/20 A kérdező kommentje:

Végül meglestem mit néz sokszor a laptopon es nagyon tetszik neki egy szabadidő szett :) levan mentve tobb szinben kedvencekhez!

Ugy gondolom ez lesz a nyerő. Mer kerdeztem miert van lemente.:D azt mondta majd januarban megszeretné venni a kék-feketét vagy a fehér feketét :)

2017. nov. 22. 18:54
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet, nagyon fog örülni szerintem. :D
2017. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!