Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért lenne gáz ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne gáz ha a barátnőm "nagyobb" nálam?

Figyelt kérdés

Egyik haverom kissé felhúzott ezzel a minap, 2 hónapja van ugyanis új barátnőm. Ő nagyon szép "fullos" csaj, hogy így mondjam arcra is és testre is, no nem az a nádszál mert én az olyanokat annyira nem is szeretem, de nem kövér persze inkább olyan nőies formás. Plusz ugye magasabb is nálam pár centivel, ő olyan 178-179 körül van. És azért szoktam emelgetni meg bevágni az agyába ilyesmi, és érzem hogy nem egy tollpihe mint pl az ex csajom aki volt vagy 50 kiló.

Aztán ez valahogy szóba jött és kóstolgatott, hogy a barátnőm nagyobb nálam, ez durva, ez fura, nem ciki stb?

Mi ezzel a gond én nem is értem? Még ha én atom vékony lennék ő meg 180 kilós aztán mint valami rajzfilmbe meglovagol én meg kinyúlok az groteszk oké de ez? Mi lenne ebbe a ciki? Már itt tartunk komolyan? Én mindig szálkás, izmosabb vékony alkat voltam ha meggebednék se tudnék felhízni és nem is akarok, ő meg ilyen nőiesebb nekem ez tök bejön. Miért lenne ez gáz?


2018. febr. 9. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Miért foglalkozol ilyen szinten mások véleményével? Szerintem a haverod csak irigy vagy féltékeny azért szívja a véred.
2018. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nokent nagyon kellemetlen lenne. Egy balnanak ereznem magam a kisocsem mellett kb. De a haverod gondolom csak cseszegetni akart.
2018. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell foglalkozni mások véleményével, az a lényeg,hogy ti jól érezzétek magatokat együtt. Ez a baj,hogy sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak mások véleményének,ezért nem mernek kapcsolatba,vagy bármi másba kezdeni az életben,mert mit fog szólni ez vagy az,ehhez meg ehhez. Tenni kell rájuk,senkinek semmi köze hozzá,hogy ki hogy és kivel éli az illetőt,amíg máaoknak nem árt vele.
2018. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Illetőt ez életét akart lenni,de a telefon olyan ügyesen kitudja javítani,hogy abban hiba nincs. Hogy kell kikapcsolni belőle ezt a szar funkciót? Az legyen már,amit én akarok írni,ha elkezdek egy karaktert lenyomni,akkor ne írjon már helyettem szavakat azzal a betűvel,meg ne javítson. Inkább lennének nyomógombos okostelefonok,azzal gyorsabban és pontosabban menne az írás.
2018. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. A volt sógorom felesége is 1 fejjel és kb. 30 kilóval több a volt sógoromnál és most várják a 3. babájukat. Már 10 éve vannak együtt kb.
2018. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Torpike , csak viccel te meg egybol langolsz nyugodj meg.
2018. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is hülyeség. Én alacsonyabb vagyok a páromnál, de összességében nagyobb darab vagyok, vagyis több kg. Mégis ő az erősebb, illetve ő az aki elbírja a nehezebb dolgokat.
2018. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem gáz. Ebben 2 ciki dolog van: a haverod felszínessége, hogy cikinek tartja és a haverod tapintatlansága és bunkósága, hogy még kóstolgat is vele.


Szerencsére nem mindenki annyira sekélyes és alpári, mint egy korábbi kérdés hozzászólója, aki egy ilyen felállást a "vizsla valagát szaglászó pincsi kutyához" hasonlította.


Csak kettőtökre tartozik, ha nektek így jó, akkor semmi probléma :)

2018. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a haverod jófej, csak cukkolni akart. Szerintem nem irigy.


A legtöbb ember a hagyományos kapcsolati felállásra vágyik, egy hozzáképest nagyobb és erősebb férfit keres, míg a férfiak nagyrészt náluk kisebb nőket.


Én nőként utálom, ha vastagabb a combom a pároménál. Nem azt, hogy az övé túl kicsi, ilyenkor a sajátomat érzem túl nagynak.


Az összes barátnőm így van ezzel, a férfiismerőseim nagyrésze is. Persze vannak páran, alacsonyabb, vékonyabb férfiak, akik nagydarab nőkre buknak, hogy "szeretik megmászni" őket. Szerintem bennük valami bizonyítási vágy van. Azt vettem észre, hogy gyakran szeretnek alárendelt szerepben lenni azok a férfiak, akik a nagyobb nőkhöz vonzódnak.

2018. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

"Én nőként utálom, ha vastagabb a combom a pároménál. Nem azt, hogy az övé túl kicsi, ilyenkor a sajátomat érzem túl nagynak"


Hajaj :D Ha emiatt aggódtam volna az exemnél... Mr Olympiának kellett volna lenni mellette vagy valami nagyon nagy darab erőemelő bajnoknak volt csak vastagabb combja mint az exemnek :DD Izgatott, hogy dagi na... De az arca szép volt :D de soha többé disznócskát!!! Mind zakkantak!

2018. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!