Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivel kell megvigasztalni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kell megvigasztalni egy lányt ha sír? Próbáltam már mindent semmi nem jó neki. F/23

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 22:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%

Menj el otthonról, hátha átmegy valaki más, aki megvigasztalja.

Most komolyan, milyen választ vársz? Nem ismerünk se téged, se a csajt, se azt, hogy miért sír...

2018. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A cicája meghalt.
2018. jan. 19. 22:31
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Amikor én elvesztettem egy hozzám közel álló háziállatomat, már az elég volt, ha a barátom csendben szorosan megölelt. Nem kellenek a szavak. Felesleges felvidítani. Hagyni kell, hogy elgyászolja magában. Legyél mellette.

21N

2018. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Akkor tényleg felesleges erőlködni. Öleld át, puszild meg és hagyd, hogy meggyászolja.
2018. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd, hogy meggyászolja, ilyenkor a szavak nem segítenek. Amikor egy 9 éves madaram elpusztult, hiába próbáltam visszafogni magam munkahelyen, csak kitört belőlem a sírás kis adagokban, be is dugult az orrom. El kellett fogyni a könnyeimnek, ahhoz meg idő kellett. Persze, jólesett a kollégák megértése, de ez nem úgy megy, hogy részvétet nyilvánítanak, és már jól is vagyok. Egyszerűen csak legyél mellette, és tolj elé egy 100-as papírzsepit. Túl fogja tenni magát rajta hamarosan.
2018. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nagyon szerette volt olyan is hogy a cicával aludt délután.

És most már nagyon fáradtnak néz ki de nem akar aludni

2018. jan. 19. 22:53
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Akarna, ha tudna, én sem tudtam első éjjel, csak forgolódtam. Majd elmúlik.
2018. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Részvétem, nekem is sokat jelentenek a cicám. De tényleg nem tehetsz semmit. Ha igényli a társaságodat, legyél ott vele, öleld meg, ahogy korábban is írták. Ha nem, akkor hagyd magára picit (én jobban szeretek magam lenni, ha gyászolók, de mindenki más).
2018. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Csak legyél mellette.

Meg kell élnie a gyászt, nem szabad megpróbálnod "felvidítani", mert azzal csak rontasz a helyzetén. Érezze, hogy támogatod őt. Öleld át csendben.


22/N

2018. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nem lehet megoldani, most hagynod kell őt gyászolni.
2018. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!