Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már kétszer próbáltam elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kétszer próbáltam elhívni egy lányt de mindkétszer elutasított. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ugyanis mindkétszer érthető okok miatt mondott nemet. Csak éppen nem tudom eldönteni hogy ezen okok hianyöban is ezt mondta e volna.


Menthető még valahogyan?


2017. júl. 2. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2017. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Hogyan tovább? Hagyd békén ,érts a nemből.

N25

2017. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyit mondanék szólj ha megfelelő lesz az alkalom egy randihoz. Aztán ismerkednék tovább másokkal.
2017. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elutasítással (főleg, ha érthető oka van rá) semmi gond nincs.


A kérdés, hogy ajánlott e ő alternatívát?


Ha nem ajánlott egyik esetben sem másik időpontot, akkor nyugodtan hagyhatod, az egyértelmű, csak nem akarja a szemedbe mondani, mert gyáva, fél megbántani, vagy nem akarja elveszíteni a kis rajongóját.

2017. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát talán még megér a dolog, de ha akkor is visszautasít, akkor hagyd.
2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha akarna veled találkozni, akkor javasolt volna ő időpontot, főleg a második eluitasítás után.
2017. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szergej55 ***** válasza:
Ha még egyszer ez történik, engedd el a fenébe, de ha kevésbé vagy türelmes, már most is megteheted, a végeredmény 99 százalékban ugyanaz lesz.
2017. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges még egyszer elhívni. Nem azzal van a baj, hogy nem ért rá. Hanem azzal, amit már írtak: semmi alternatíva.

Így csak egy sunyi, gyáva "majdcsakéreveszimagát", számomra legalja kategóriájú kikosarazás. Ami szintén senkinek sem a hibája, hogy nem tetszel neki. De lehet úgy is, ahogyan egyszer velem történt: egy lánnyal baráti társaságban találkoztunk, majd egyszer ketten is, konkrét megbeszélnivalónk volt. Egyre szimpatikusabb lett, elhívtam csak úgy is találkozni. Ő pedig írta, hogy szívesen találkozik, ha megmondom, mi acélja a találkozóknak. Meg is mondtam, hogy ismerkedni szeretnék vele. Válaszolt, hogy sejtette, és ő is hozzám hasonlóan őszinte lesz: ő engem csak barátnak tudna elképzelni. Megköszöntem én is, és mindketten mentünk tovább. Ennyi, és mindenkinek jó szájíze maradt, azóta is ha találkozunk dumálunk, nevetünk, ahogy kijön.


De ez a " sajnos ekkor nem jó", és ennyiben is marad...annyira paraszt...

2017. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mik azok az érthető okok.

Plusz azért ha mondjuk olyan, hogy nem ér rá stb., akkor ajánlhatott volna alternatívát, tényleg, ha szeretne.


Én lehet, megpróbálnám harmadszor, és akkor én irányítanám afelé a beszélgetést, hogy oké, akkor mondd meg te, hogy neked mikor hol hogyan alkalmas... vagy elmondani, hogyha nem akar tőled semmit, akkor mondja meg őszintén, ne csak tereljen.

2017. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Engedd el.

Ha akart volna találkozni, felajánl egy másik időpontot/helyszínt.

2017. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!