Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy éreztem, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy éreztem, hogy az igazival voltam és rengeteget tud rólam és elég sok mindent ami érdekelt szexuális téren, vele próbáltam ki, akkor mindezt a múltban lehet hagyni egy új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát attól kevésbé értékes leszek valakinek a szemében, hogy sok mindenben már nem lehet az első és ha tényleg nagyon szerelmes vagyok/voltam? (Nyilván addigra csak voltam, de jelenleg még nem vagyok ezen túl) Ettől azért fog tudni ugyanúgy szeretni az az ember? A régi kapcsolatokat és az ott történteket a múltban lehet hagyni?
2015. okt. 29. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attol h nem az elso barmiben is, attol lehet o a legjobb
2015. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyedén.
2015. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki még ott tart,hogy az miatt bántson,mert nem vele próbáltál ki dolgokat elsőnek, azt ne vedd figyelembe.


Aki szeret az azért szeret,aki vagy,aki voltál és aki leszel

2015. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát rajtad múlik..de nem egyszerű...miért nem vele vagy akkor?!
2015. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit jobban érzem tőlük magam. Utolsó, én vele lennék, de őt már nem érdeklem.
2015. okt. 29. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!