Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan akadtam ki? Mi sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? Mi sose fogunk már együtt élni?

Figyelt kérdés

Szóval a történet a következő, én egyetemista vagyok és egy barátnőmmel lakunk egy másfél szobás albérletben. (Ezt azért írtam le, hogy konkrétabb legyen, hogy még véletlen sem a barátom tart el.) A párom már dolgozik, és lakás vásárláson esik át, de az előző albérletét eladták, ezt a lakást pedig teljesen fel kellett újítani, és pár hónap erejéig odaköltözött hozzám, illetve hozzánk. Lassan eljött az idő, hogy lehet költözni, viszont most jön a bökkenő. Nélkülem. Másfél éve vagyunk együtt, több hónapja itt lakik nálam, főzök rá, takarítok utána. Erre ő benyögte, hogy hát ő egyedül költözik. De nagyon szeret (satöbbi). Én ezen teljesen kibuktam mire azt mondta, hogy legyen már beleszólása a saját életébe, majd azt is én fogom eldönteni mikor kérje meg a kezem? Meg most mit hisztizek? Előtte is szinte nála éltem, minden nap ott aludtam, biztos mindenki átesett már ezen egyszer, mikor az ember gyakorlatilag úgy él mint a cirkusz, mindig van nála egy garnitúra ruha, sminkkészlet, fésű, egyéb dolgok. És megkérdeztem, hogy akkor újra ez lesz? Majd este átmegyek? Szerintem soha nem fogunk együtt élni, ha ennyi idő után sem akar. (Hát nem vicces, hogy igazából már együtt élünk? :D) Nem értem, miért csinálja ezt, mikor állítólag szeret és nem akar nélkülem élni. Ha odaköltöznék sem kéne, hogy eltartson, de most miért fizessek egy saját albérletért bérleti díjat meg rezsit, (ahol ott sem vagyok soha!), mikor neki is fizethetném a rezsit. Időt kéne neki hagynom? Vagy ha majd elköltözik rájön, milyen jó volt velem? Ha most kihisztizem, hogy lakjunk együtt akkor annak mi értelme van?

Valaki mondjon már valamit, mert megbolondulok!


2017. dec. 1. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Eddig szóba sem jött az összeköltözés egyébként?

Mert szerintem azért ez olyan dolog, amit illik előtte megbeszélni. De igen, nekem is rosszul esne és én is elgondolkodnék, hogy ha másfél év után összeköltözni sem szeretne, akkor mégis mit várhatok tőle.

2017. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne főzz és takaríts rá egyoldalúan, mert akkor soha az életben nem fog házimunkát végezni. Akkor sem, amikor te is ugyanúgy dolgozni fogsz.
2017. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem jött fel, de azt hittem ha már úgyis együtt lakunk (vagyis inkább nyomorgunk) akkor már nem mindegy? Olyan mintha visszalépne egyet a kapcsolatunk. Vagy inkább kettőt.
2017. dec. 1. 18:42
 4/25 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ő fizetett lakbért, míg nálatok lakott? Beleadott a kajába tisztítószerekbe, rezsibe? Ő mit csinált, míg veletek lakott? Feljött már az összeköltözés gondolata kettőtök között korábban?
2017. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Fura egy helyzet.


Sumákolás szagot érzek a levegőbe.


Nem becsül meg téged eléggé, és nem akar melletted elköteleződn sem.


Ebből ennyi ismeretanyaggal nem szeretnék messzemenő következtetést levonni de le kénr tisztázni ezt mert nekem nagon abnormális szituációnak tűnik.


30F

2017. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem. Azt írod, hogy pár hónapja felújítás van a lakásban. Tehát már minimum pár hónapja megvan az a lakás. Egyáltalán nem jutott eszedbe megkérdezni, hogy mi lesz, miután kész a lakás?

Azért ilyen dolgot szerintem kicsit buta dolog ennyire egyértelműnek venni, ha szóba sem jött az egész.

De az akkor is elgondolkodtató, hogy másfél év után nem akar összeköltözni. Azt esetleg próbáltad tőle megkérdezni, hogy MIÉRT?

2017. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem is sumákol.

Ha akkor jó voltál neki, mikor ki kellett húznod a szrból, legyél neki jó akkor is, mikor már kimászott belőle.


Ha eddig együtt éltetek és nem volt gond, akkor semmi értelme átjárogatnod megint hozzá, szerintem teljesen igazad van.

2017. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Persze, hogy fizetett, nem vesztünk össze az anyagiakon sose. Még azt is mondta, hogy fizeti az egész lakbért, de én mondtam, hogy elég a fele. Valamint amúgy takarítani meg főzni is szokott, csak ritkábban, mert sokat dolgozik. De rákérdeztem, hogy miért, és erre azt mondta amit írtam, valamint, hogy ő csak egyszer akar összeköltözni. De neki természetes, hogy azután is együtt leszünk, ha elköltözik. Lehet tényleg nem ártott volna erről beszélni, hogy mi lesz ha meglesz a lakás. De mivel együtt néztük a lakásokat, kikérdezte a véleményemet mindenről, azt hittem, hogy ez amolyan közös project. Hát címeres ökörnek érzem magam!
2017. dec. 1. 18:50
 9/25 A kérdező kommentje:
És amúgy igen, feljött az összeköltözés gondolata, talán már amikor összejöttünk akkor levezette, hogy már várja mikor költözünk össze. Azóta is feljött már egyszer, hogy majd összeköltözünk. És így csinálnak hülyét a naiv lányokból. :D
2017. dec. 1. 18:54
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed ezek után? Szakíts vele és kész. Láthatóan te komolyabbra vágysz, mint amit ő nyújtani akar.
2017. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!