Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen érzés neked az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés neked az, hogy a párodnak te vagy 3. vagy többedik tartós kapcsolata, ő már szeretett mást is?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmilyen. Én vagyok neki az első minden téren, nem szeretett mást. 7,5 éve tart, évek óta házasságban élünk.

Nekem volt előtte pár kapcsolatom, egy szűk 1 éves, a többi max pár hónap. Voltak érzelmeim a korábbi kapcsolataimban, de igazi szerelmet nem éreztem mások iránt,csak amióta MI együtt vagyunk.

Ő tudta kivel kezd, tudta, hogy tapasztaltabb vagyok nála némileg, elfogadta, és tudja hogy nem lesz már más az életemben, mert mi végleg együtt maradunk.

Ha neki lettek volna már kapcsolatai, szerelme, az sem zavarna.


A legtöbb embernek van már múltja, mire egy pár lesznek, nincs ebben semmi különleges vagy rossz. 31/N, 28/F

2017. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amíg így vélekedsz a dologról, neked nem való kapcsolat.


Páromnak én a 4-5. párja vagyok, igen, rengeteg élményt mással élt át, viszont velem újakat kap, és okkal nincs már együtt az exeivel.


És engem az sem izgat, ha ugyanoda visz el nyaralni, mint az exét, mert mást nézünk meg, máshogy viselkedek egy szituációban, és más viselkedést váltok ki belőle is.


Lehet, amit exe lefitymált, nekem tetszik és így máris van plusz témánk.

Vagy épphogy nekem nem tetszik, de megismeri egy más szemszögből a dolgot.


Nem zavar, velem van és ez a fontos :)

2017. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#8, a régi szép időkre való emlékezés kényszere, ahogy tapasztalom, az 50+ korosztálynál tör elő.

Amúgy meg 10 év múlva már lesz egy csomó emléketek, bár szerintem jobb a jelenben szeretni valakit.

2017. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A korábbi kapcsolataiból vannak fényképei. Ezt ti hogyan kezelitek? Ő nem törli a képeket.
2017. okt. 15. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!