Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen érzés neked az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés neked az, hogy a párodnak te vagy 3. vagy többedik tartós kapcsolata, ő már szeretett mást is?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyen. Bízok benne, hogy én leszek az utolsó.
2017. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem o a harmadik, neki meg en a valahanyadik, nem tudom, melyik elozo kapcsolata milyen komoly volt, egy lannyal lakott egyutt is, annyit tudok. Konkretan leszarom, kiket szeretett regen. Mit szamit?
2017. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha tartós kapcsolat volt azzal semmi bajom.
2017. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Volt olyan baratnom akinek annyi "tartos" kapcsolata volt hogy maga sem emlekezett mar mindegyikre, de nem problema.
2017. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Azt hiszem 4 vagy 5 kapcsolata volt előttem, ez van :)

Több mint 3 éve együtt vagyunk, tervezzük az összeköltözést, remélem, hogy én leszek az utolsó neki.

2017. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Hát, az, hogy mi volt előtted, nem mindegy? Az már a múlt. Ha túllépett rajtuk és nem tartott meg semmi emléket, ami hozzájuk fűzi őket, akár csak érzelmileg is, akkor ez ellen nem tudsz mit tenni, csak elfogadni.

Kevés olyan kapcsolat van, ahol mindkét félnek a másik az első és utolsó, de ez normális.

2017. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Örülök, tapasztalta őket, fejlődött.

De mit számít, én más vagyok mint ők. Párod is más mint mikor velük volt együtt.

2017. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sok élményt nem veled élt meg. Nem tudtok régi emlékekre együtt emlékezni.
2017. okt. 7. 18:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem számít, a lényeg, hogy most együtt vagyunk és szeretjük egymást, együtt tervezzük a jövőt.
2017. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Es? Ha nem velem elte meg, el tudja meselni, ami majdnem ugyanaz. Ennyi eroval azon is sirhatnek, hogy nem vele nottem fel kiskorunk ota. Majd 40 ev mulva lesz boven kozos emlekunk is es egy csomo mas dolog, amit egyutt eltunk meg eloszor.
2017. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!