Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés olyan lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés olyan lánynak lenni, akinek akkor van kapcsolata, amikor akar?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
és milyen érzés ez srácban?
2014. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmilyen, annyi, hogy nem emiatt, hanem másért érzed magad nyomorultul
2014. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem lányként mindenkinek van erre lehetősége. maximum az önbizalma miatt nincs.


de fiúként is kellene hogy legyen, csak tenni kell a külsőért. első benyomás szinte csak azon múlik, hiszen önbizalmat is ad.


19/l

2014. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

OFF:

#1-esnek: hidd el, nem olyan jó srácban. Megterhelő. Nagyon sok csaj felszínes és agyilag zokni. Nagyon nehéz megtalálni az értelmes nőket.


ON:

szerintem a normális lányoknak is megterhelő ez, ugyanúgy sok a gyökér pasi. Ja, ha ribi? Akkor fényezi az egóját.

2014. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék. Pont ma gondolkodtam azon, hogy van 2-3 lány osztálytársam, akiknek mindig annyi "pasiügyük" van, hogy nem tudják eldönteni sose, hogy kivel járjanak. De ezt nem lenézésből írom, mert amúgy bírom őket, csak engem is érdekelne, hogy hogy csinálják. :D

16/L

2014. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó érzés... volt, mikor még ilyen voltam. Az utóbbi években már nem jön össze (önbizalom lecsökkent) és nyomorultul érzem magam.

26L

2014. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!