Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért tünik a másik kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tünik a másik kapcsolata tökéletesebbnek, jobbnak?

Figyelt kérdés

Egy férfi örök szerelmet igért, persze nem hittem el,de azt hittem h a kapcsolatunk őszinte volt. Aztán lelépett egy másik nővel. Most úgy érzem nekik különleges a kapcsolatuk, izgalmasan töltik a hétvégiket, velem meg ugyanez a férfi biztos csak unatkozna. Nem tudnám a közös életünk elképzelni izgalmasan, pedig a másik nővel úgy tűnik az. Nem értem mit rontok el, miért vagyok féltékeny?


Más is van így vele? Történet?



2017. márc. 10. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Lehet a másik lány kalandvágyóbb, izgalmasabb, több az önbizalma, hoz fel hétvégi program ötleteket. Te meg unalmas voltál.
2017. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott a kulcsszó: tűnik.


Az a amásik kapcsolat is ellaposodik, tele lesz csalással és ámítással ahogy mindegyik.

2017. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak nem látod a hibákat, csak a külvilágnak mutatott tökéletességet.


Amúgy meg nem mindenki illik össze mindenkivel

2017. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy most a másik csajnak ígér "örök szerelmet" ;) ha meg jobban kijönnek akkor úgy esett, van még millió pasi a földön akivel lehet, hogy jobban passzoltok, fel a fejjel!
2017. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Volt olyan, hogy ismerkedtem valakivel, de végül nem lett belőle semmi, csak FB-on maradtunk ismerősök. Láttam, hogy összejött rövid idő után valakivel, akivel rengeteg közös programjuk volt. Csakhogy csupa olyasmi, amire én sose vágytam... pl. borkóstolókra járnak, én meg nem szeretem a bort. Bennem az, hogy mindezt láttam, inkább azt váltotta ki, hogy örültem, hogy nem velem jött össze a pasi, hanem egy sokkal inkább hozzá illő valakivel. Én meg találtam olyan társat, aki meg hozzám illik, akivel olyan programjaink vannak, amit mindketten szeretünk.
2017. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így, hogy elhagytak és a másik lánnyal közösen gyerekük született, majd jól elhagyta a lányt.


Tanulság, most egyedülálló anyaként átkozhatnám a "szerencsémet", ha én nyerem meg a fiút.


Tehát minden rosszban van valami jó.

2017. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy két ember sokkal jobban össze passzol, mint bárki mással. De sok esetben más kapcsolata sem tökéletes csak úgy tűnik. Facebook is tele van irigylésre méltó kirakat kapcsolatokkal, közben meg sz.art sem ér. Tipikus mikor a hős szerelmes vesz egy 500 szálas rózsacsokrot, mert olyan hű de romantikus alkat, közben a fel utca meg volt neki...Vagy felrak a csaj egy nagyon szerelmes képet a nyaralásról vagy buliról és kur.va boldognak tűnnek, de azt nem látod hogy előtte fél órát veszekedtek stb.
2017. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem a régi képeinket, és pontosan tudom, hogy mikor olyan boldognak tűnünk, nevetünk egymás karjaiban -abban a pillanatban tényleg azok voltunk- milyen nehéz volt sokszor.
2017. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt a fb-insta és társai alapján szűrted le? Mert akkor az lehet látszat. Az ember a jó dolgokat kiteszi, azt már nem hogy épp összevesztünk vagy betegek vagyunk és nyűglődés van... A közösségi médiában mindenki csinálhat egy tökéletesnek tűnő képet.

Ha személyes tapasztalatod akkor valószínű ő megtalálta a hozzá illő embert, akivel egyezik, van ilyen.


Én a másik oldalon állok, mindig kérdezgetik hogy mit csinálunk hogy ennyire jól megvagyunk?! Semmit, teszünk a kapcsolatért, nem vesszük magától értetődőnek hogy van és a randik,közös élmények fontosak. Korábbi kapcsolatainkban hetente volt vita, szakítás, stb. tehát nem így ismertek minket a barátok akkor.

De mi egyszerűen nem, 5év után sem, egy hullámhosszon vagyunk és pl mindketten megbeszéljük a gondokat, nem volt vitánk sose, ha különböztünk megbeszéltük higgadtan. Mindketten ugyanannyira szeretünk eljárni, stb. Sok a közös pontunk, így könnyű is együtt lenni.

Az ellentétek a legtöbb esetben hosszútávon nem jönnek ki, pl otthonülő vs eljárós.

Viszont nem osztunk meg képeket és egyebeket, páromnak már nincs is konkrétan facebookja, az ismerősök, barátok, rokonok az összejöveteleken látottak alapján mondják ezeket.

2017. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt: de senki se tudta mennyit őrlődünk az anyósék miatt, a meló miatt, hányszor kellett átrágni a lehetőségeket, álmatlan éjszakákat átbeszélgetni hogy mi legyen, jó döntést hozzunk és kompromisszum is kellett.
2017. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!