Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ferfiak! Mit szolnatok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mit szolnatok ehhez az egyezseghez a baratnotokkel?

Figyelt kérdés

Mostanaban nem allok tul jol anyagilag mert elvesztettem az allasom, de ettol fuggetlenul felesben fizetjuk a lakas rezsijet a parommal, en az eddig felretett penzembol. En nem szeretem ot oralisan kenyeztetni, de o igenyelne, arra gondoltam, hogy megkerem, hogy egy alkalomert cserebe huzzunk ki mindig 3000 forintot az en reszembol a rezsibol, igy talan le tudnam nullazni es nem kellene fizetnem, amig talalok uj munkat.

Ti belemennetek ebbe, vagy ez mar nagyon prostis lenne? :(



2017. szept. 26. 16:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

Szia! Nálunk hasonlóan működik, bár én nem az orálért fizetek, hanem az análért. Nekem van egy kis "prostifétisem", a feleségem pedig nem szereti az anált, de egy ötezresért bevállalja. :)


Ha gondolod privátban beszélgethetünk erről.


42F (feleségem 30)

2017. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
hát nekem alap lenne az is, hogy ha a párom nehézhelyzetbe kerül, akkor addig az én fizumból élünk, amíg nem talál valami új helyet, mint ahogy az is, hogy a kedvéért bármikor kielégítem ahogy szeretné... ez alap :) még ha nekem nem is annyira tetszik a dolog, akkor is, tudom, hogy neki örömet okoz, látom hogy élvezi, és engem az hihetetlenül fel tud dobni :) de ezt nem pénzért, azért ez elég gáz lenne szerintem...
2017. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én jobbat ajánlok!

Nem kell copnod, de kétszer megduglak.

Cserébe kifizetem a részed.

Nah? :)

2017. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát ez szörnyű ötlet. Kb olyan,mint egy szexjáték,ami jó dolog,de nem a való életben. Nézd meg a tényeket: a párod felesben akarja ezt fizetni. Gondolom nem véletlenül. Ezen az se változtat,ha te felajánlod az orált. Más szögből komolyan el akarod magad "adni" a párodnak?! És mi lesz ha máskor is gond lesz,azt is ezzel orvoslod? Figyelj,gondolom felnőtt ember vagy. Oldd meg,de ne úgy mint egy k#rva...
2017. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Ilyen ötlet hallatán a párod helyébe én kivetném magam az ablakon. Szörnyű..
2017. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
3000 picit sok, ha a páromról lenne szó. Ha a rezsit nézzük ez havi maximum 5 alkalom lenne, az nem valami sok. 500-1000 között elfogadnám, de inkább mint egy perverz játékot mintsem teljesen komoly dolgot.
2017. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem prostis LENNE, hanem ez AZ!


Szexuális szolgáltatást nyújtasz pénzért cserébe. Undorító, én itt dobnálak ki.

2017. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Ez qrva gáz! Ha meg a palid belemegy az is. Már az is gáz hogy a félretett pénzedre úgy számol mintha sose fogyna el. Ne haragudj de ez milyen kapcsolat?
2017. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%

Figyi, ha meg is hírdeted, hogy pénzért szo.psz, simán összeszedsz egy havi fizut, amíg nincs munkád.

Amúgy igen, ezt a qvák csinálják, és undorító. Ha én ezt felhoznám a páromnak, az életben nem akarná többet, hogy le....jam, úgy kiábrándulna.

2017. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Abszolút egészségtelen dolog a párkapcsolat szempontjából, ha így prostituálod magad. Szerintem ne csináld.
2017. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!