Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ferfiak! Mit szolnatok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mit szolnatok ehhez az egyezseghez a baratnotokkel?

Figyelt kérdés

Mostanaban nem allok tul jol anyagilag mert elvesztettem az allasom, de ettol fuggetlenul felesben fizetjuk a lakas rezsijet a parommal, en az eddig felretett penzembol. En nem szeretem ot oralisan kenyeztetni, de o igenyelne, arra gondoltam, hogy megkerem, hogy egy alkalomert cserebe huzzunk ki mindig 3000 forintot az en reszembol a rezsibol, igy talan le tudnam nullazni es nem kellene fizetnem, amig talalok uj munkat.

Ti belemennetek ebbe, vagy ez mar nagyon prostis lenne? :(



2017. szept. 26. 16:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele ilyesmibe. Ha a párom éppen pénzszűkében lenne, segíteném, az a dolgom.
2017. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Aztaqrva...!
2017. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez csak valami vicc ?
2017. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Megnézném a barátnőd arcát, mikor ezt felvázolod neki.
2017. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezt csak poénnak szántad. Ennyire nem lehetsz értelmi hulladék.
2017. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hat de o ugy van vele, hogy van felretett penzem, abbol tudom fizetni a rezsit csak mi van ha elfogy es meg nem talaltam munkat, vagy ha talaltam is csak egy honappal kesobb kapok fizut. :(
2017. szept. 26. 16:38
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Hogy prostis lenne-e, ha pénzért szopsz? Deeeehogyiiiiis... xD

Nyugodtan kérd meg erre a barátod, ha igazán rendes, szerintem beajánl egy-két haverjának is, persze tőlük azért többet kérjetek majd...

2017. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Orális szex, h jó legyen másaiknak'

Pénz adás, h jó legyen.

2017. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Mondd, hogy viccelsz...

Tényleg léteznek ilyen kapcsolatok ?

El sem hiszem. Mi történne akkor, ha ne adj' Isten tartós betegség miatt valamelyik fél nem dolgozna mondjuk 6-8 hónapig ? Akkor is szükség lenne ilyen "alkura "? Ilyen dolog, ha már fenáll egy együttélésben, nagy gondok vannak. Köztetek is és az agyatokban is.

Egy kapcsolat nem abból áll, hogy segítjük a másikat, amikor gondban van ? Most te vagy ebben a helyzetben, x idő mulva lehet, hogy a párod. Akkor mi lesz ?

Jó Ég, ez durva.

Orálért "elenged" x összeget...

No commmemt.

2017. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
* comment.
2017. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!