Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fordult már elő veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek, hogy a párotok megszüntetett valamit a háztartásban, amit te minden nap használtál ő meg soha? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Igaziból kisebb, viccesebb dolgokra gondolok, például:

egyik nap arra jöttem haza - hozzá teszem, nemrégiben költöztünk össze, így még szokjuk az együttélést és a másik szokásait - hogy megszüntette a főző sót azaz, a kis sótartót a konyhapulton, amit főzéshez használok. Neki nulla köze van a konyhához, így feleslegesnek ítélte meg, gondolta bőven elég a picike sószóró amibe 3 kiskanál só fér bele :D

Szintúgy a kanalakat egyes dolgokban. Pl.: cukor. Azt mondta minek, a cukrot csak a kávéhoz használjuk, ahhoz meg úgy is veszünk elő kanalat. Ő csak ahhoz, igen, de én elég gyakran főzök is vele mert számára akár milyen hihetetlen elég sok ételbe kell egy kis cukor:D

Amikor épp a fürdőszobai kis szemetesemet akarta megszüntetni, na ott jelen voltam, úgyhogy közbeléptem :D Szerinte felesleges kettő darab szemetes a házba, elég a konyhai. Aztán elmagyaráztam, hogy férfiként persze, hogy elég, de nőként kicsit más téma a fürdőszobai szemetes.


Persze ezek apró kicsi dolgok, nem okoznak bosszúságot, mert semmi ideig nem tart visszacsinálni, csak érdekes, hogy mi az ő meglátása ezzel kapcsolatban. Meg itt látszik, mennyire figyel dolgokra.


Veletek történt bármi hasonló vicces eset már?

Vagy ebben is csak az én párom ennyire "egyedi"?


2017. aug. 12. 18:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem mindenki az anyjával nő fel, engem például pont az apám nevelt fel. Később kaptam egy gyűjtögető nevelőanyát.

Neki egy üres csokis papír is kincs volt, és ordított ha kidobtad.

Pedig én totál feleslegesnek tartottam az üres csokipapírt, üdítős dobozt, 1-2 elmegy, de az 50. már szerintem nem kell :) Neki még is. Így a vajas-fagyis dobozok, fel van halmozva 15 évnyi.

Hát ki, hogy látja kinek mi a hasznos. Ha egyszer megöröklöm felgyújtom a házat, de kipucolni biztos nem fogom. A ház ára nem fedezné a konténereket amibe ki kellene dobálni a szemetet :D Na jó kicsit elmentem magánéletbe.


Apám mért tűri? Nagyon nagyon jó kérdés. Ő se százas.

2017. aug. 12. 22:17
 12/18 anonim ***** válasza:

És a párodat is az apja nevelte fel? Mert te nő vagy, te tudod, miért kell kuka a WC-ben, anya nélkül is, ha úgy alakult volna. :-)


Egyébként a fagyis dobozok hasznosak, HA használjuk is őket. Meg lehet spórolni a műanyag tárolódobozok árát. Ha valakinek számít, mire mennyit költ, az erre figyel. Persze ha nincsenek használatban, akkor nyilván szemét, de például a szüleim ezekben tárolják a száraztésztát, én a felbontott lisztet fagyis vödörbe öntöm ki, és a madaram magkeverékét is ilyen fagyis vödörben tárolom. :-) Vagy pl. kiürült joghurtos dobozba csíráztatok növénymagot. :-) Csak ugye a szüleim és én ezeket tényleg használjuk is, nem csak úgy kallódik valahol a lakásban használatra várva.

2017. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem, és a párod nem egyedi, hanem önző, akinek luxus kommunikálni.
2017. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

engem nagyon felidegesítene az ilyen. nem gondolnám kis cukinak, hogy dobálja ki a cuccokat.

fagyis, vajas doboz oké, de egy szemetest kidobni, mert minek az. nagyon sok ész kell hozzá, hogy rájöjjön valaki, hogy minek kell az oda. ott kéne hagyni a véres betéteket, vigye a konyhai szemetesbe, ha elég az az egy.

apám nekem is csinált idegesítő dolgokat, mindig elpakolt mindent, amit elővettem, mert éppen használom. ha levettem egy tányért hogy eszek, de közben elmentem megmosni a kezem, már nem volt ott a tányérom mire visszamentem.

főzés közben is elpakolta a fűszereket, amikor még használtam.

sima karikagyűrűmet kidobta, mert nem tudta mi az.

az ilyenek szerintem cseppet sem viccesek, hanem szörnyen bosszantóak.

2017. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15# A kérdező mint írta, nemrég költöztek össze, fogadni mernék, hogy pár hónap múlva már ő sem kis cukikamukikának fogja tartani a pasiját, hanem annak, ami: egy ostobenkó bunkónak, aki leszarja a párja holmijait.
2017. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
idióta pasi, de majd javul talán
2017. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem bosszúságot okozna ha kidobálná a cuccaimat
2017. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nalam se lehet tulajdonkeppen semmit kidobni... :D

A konyhai hulladek komposzt, a papir gyujtos vagy brikett, muanyag flakonnal nem elek, szatyorral se, ha megis van, akkor szelektiv zsakba megy.

A fagyis dobozt en is imadom, meg a negyszogletu margarinost, mwrt barmit lefagyasztok bennuk, es sporolok a hellyel a fagyoban.

2017. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!