Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fordult már elő veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek, hogy a párotok megszüntetett valamit a háztartásban, amit te minden nap használtál ő meg soha? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Igaziból kisebb, viccesebb dolgokra gondolok, például:

egyik nap arra jöttem haza - hozzá teszem, nemrégiben költöztünk össze, így még szokjuk az együttélést és a másik szokásait - hogy megszüntette a főző sót azaz, a kis sótartót a konyhapulton, amit főzéshez használok. Neki nulla köze van a konyhához, így feleslegesnek ítélte meg, gondolta bőven elég a picike sószóró amibe 3 kiskanál só fér bele :D

Szintúgy a kanalakat egyes dolgokban. Pl.: cukor. Azt mondta minek, a cukrot csak a kávéhoz használjuk, ahhoz meg úgy is veszünk elő kanalat. Ő csak ahhoz, igen, de én elég gyakran főzök is vele mert számára akár milyen hihetetlen elég sok ételbe kell egy kis cukor:D

Amikor épp a fürdőszobai kis szemetesemet akarta megszüntetni, na ott jelen voltam, úgyhogy közbeléptem :D Szerinte felesleges kettő darab szemetes a házba, elég a konyhai. Aztán elmagyaráztam, hogy férfiként persze, hogy elég, de nőként kicsit más téma a fürdőszobai szemetes.


Persze ezek apró kicsi dolgok, nem okoznak bosszúságot, mert semmi ideig nem tart visszacsinálni, csak érdekes, hogy mi az ő meglátása ezzel kapcsolatban. Meg itt látszik, mennyire figyel dolgokra.


Veletek történt bármi hasonló vicces eset már?

Vagy ebben is csak az én párom ennyire "egyedi"?


2017. aug. 12. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
NEm, nálunk az a szokás, hogy ha valamit fölöslegesnek érzünk, akkor ELÖSZÖR megkérdezzük a másikat, hogy neki mi a véleménye, és nem dobunk ki/szüntetünk meg semmit csak úgy.
2017. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Együtt élünk és nem csak úgy egymás mellett és tudjuk, ki mit hogyan és mire használ. Ennyi. Tényleg nem jut eszembe semmi ilyen eset.
2017. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán... ha valami apróság megszüntetésére érzek kényszert, akkor megkérdezem a páromat, hogy használja-e vagy eltüntethetem, ez visszafelé is működik. Be is bszna, ha szó nélkül el akarná tüntetni pl a fürdőszobai kiskukámat, mer' ő épp úgy ítélte meg, hogy (neki!) nem kell... xD
2017. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az exem egyszer majdnem megszüntette a bőrkabátjaimat. Egy nap azzal keltett, hogy kimosta őket, segítsek már kicsavarni, mert rohadt nehezek. Életem egyik leggyorsabb ébredése volt :D. De megoldottuk, ki lettek csavarva, félig megszárítva, testápolóval lekezelve,így szerencsére nem lett belőlük páncél :D

31/f

2017. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 Fuh, ez durva... nálam most überelte a "szomszédasszony lekaparta a teflont a kölcsönkért edényről, mer' azt hitte, dzsuva"-sztorit. xD
2017. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tusfürdőimet szüntette meg azzal, hogy összeöntögette.. csak hogy én ekcémás vagyok, és pont a legdrágább és legjobb tusfürdőmet sikerült egy nem hipoallergén tusfürdőbe öntse.. Hát én nem voltam boldog..
2017. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát ezek nagyon jók köszönöm a válaszokat xD
2017. aug. 12. 20:14
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
nem volt, mi ennél valahogy értelmesebbek vagyunk
2017. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem a párom hanem kedves édesapukámnak volt ez a szokása(már elváltak).

Bejött a szobámba azt elkezdte kidobálni a szerinte felesleges dolgaimat. Autómba is mikor beült kipakolta kesztyűtartót és kidobálta a "szemetet", levette az illatosítót meg a kis sallangjaimat(semmi extra) Ugye anyuval ketten vittük a konyhát apunak bejárása sem volt oda aztán megvolt szokva hogy nyúlok ezért azért azt sehol semmi hát ott is ő "rendet" csinált meg kidobálta a felesleges műanyag kajásdobozokat amibe hordjuk a kaját meg zacskókat hogy azok is minek. Fürdőbe is a 4-cm szemöldökceruzámat is hogy minek az közbe az még egy hónapig elég nekem, fürdőszivacsról meg habkőről meg ilyen női piperékről nem is beszélek. Nagyon bosszantó volt rendesen kiabálni meg vitatkozni kellet minden egyes sza rért meg magyarázkodni hogy az bizony kell,annak ott a helye,azt használjuk stb.

Párom a másik véglet ha a szoba közepén hagynék egy ruhát hetekig az se zavarná.

2017. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most egyedülálló vagyok, de a két exem sem tett ilyet, és ezt egyébként senkinek nem tűröm el, merné bárki is megtenni... Azért ezeket a dolgokat én már összeköltözés előtt tisztáznám.

Van egy öcsém, de valahogy soha nem tartotta feleslegesnek a fürdőszobai szemetest, amíg én nem menstruáltam, addig is mindig volt, mert anyánknak szüksége volt rá. Nem is értem, aki így gondolkodik erről, az nem az anyjával együtt nőtt fel?

2017. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!