Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok, ezt ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ezt ti mennyire tolerálnátok?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok régi, kiskamasz kora óta meglévő kutyusa elpusztulna, és ő gyászólná. Néha sírna is.

2017. ápr. 29. 17:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de egy ember - egy közeli családtag - esetében az egy éves gyászfolyamat cseppet sem kirívó, teljesen normális... Ha már oltogatni akar, legalább nézzen utána, mivel teszi. Nyugodtan rá lehet keresni a gyász folyamataira.


Kérdező, szerintem ez nem tolerancia kérdése, a barátnődnek annyi érzelmi intelligenciája van, mint egy teáskanálnak, már bocs. A gyász - és ezzel együtt a sírás - teljesen normális ebben az esetben.

Bazz, én még a tengerimalacot is megsirattam, pedig az "csak" 8 évig élt... szerintem a kutyám kimúlna, totál kiborulnék. Ez nem függ attól, hogy férfi vagy nő a gazda.

2017. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki, hogy ennyire képes szeretni, és nagyon jó értelemben cuki, azt sugallja nekem róla, hogy tele van érzelemmel, nem szeretne játszadozni másokkal, hanem igazi, érzelmes, igazi-valódi szerelemmel, és nyílt szívvel keres párkapcsolatot. Nálam, hogyha nem használja valaki az érzelmeit, az nagy hátrány. Én csak érzelmes pasikkal jönnék össze, akik mernek érezni, és nem elrejtik, mert az "ciki" meg "gáz", meg "férfiatlan". Mert ebből ezek közül egyik sem igaz. Se nem férfiatlan, se nem ciki, se nem gáz, egyszerűen emberi. És tök jó, hogy ennyire tud szeretni valakit. És vigasztalnám, hogyha szüksége lenne rá, mert látnám, hogy számára tényleg nagyon sokat jelentő valakit vesztett el. A kutya is egy társ, egy barát. Nem zavarna, ha megkönnyezi, amikor eszébe jut. Szerintem nincsen ezzel semmi baj. Inkább értékelném, hogy mennyire képes a szeretetre. Az ilyen emberek csodálatosak.
2017. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én hetekre visszavonulnék inni, nemhogy sírnék. De aki azt mondaná nekem, hogy "ez csak egy kutya", azt küldeném is máshova. Persze ettől még lehet jó ember, de hogy nem illenénk össze, az biztos.
2017. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 schamuelson ***** válasza:
100%

Elnézést kérek a kérdezőtől, amiért férfiként válaszolok a "csajoknak" feltett kérdésére!

Normális a viselkedésed, a gyászod. A barátnőd reakcióját egy dologgal tudom magyarázni, hogy neki még sohasem volt kutyája (vagy más háziállata).

Én is megdöbbentem, magamban kicsit le is néztem a barátomat, amikor 13 éves belga juhászának elmúlását könnyeivel küszködve mesélte. (egy férfias, kemény tűzoltót képzeljetek el hozzá!). Aztán amikor az én 15 éves labradorom ment el... Lélekben minden lekicsinylő gondolatomért bocsánatot kértem a barátomtól.

2017. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%
Mi épp egy autót gyászolunk. Az első autónkat el kellett adnunk. És végigkísèrjük egymást a gyász folyamatán. Szerintem az a minimum, hogy "tolerálod", de még jobb, ha mellette állsz és megérted.
2017. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

A barátnőd bunkó. :( Nekem hörcsögeim vannak már 10 éve. Mivel náluk 2-3 év át átlagéletkor, már jó sokat elvesztettem, mert párhuzamosan többet tartok külön helyen. Barátom nem nagy állatrajongó, mégis megvigasztalt, amikor az egyik kedvenc drágám hagyott itt annak ellenére, hogy vittem orvoshoz, ahogy beteg lett. Szerintem egy párkapcsolatban ez a minimum.

20N

2017. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
2# ezt nem tudom honnan vetted.... azért mert van pár ostoba, buta p.csa (pont annyi mint pasi). Nem kell általánosítani.
2017. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális a reakciód. A barátnőd egy érzéketlen p.csa. 28N
2017. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
megérteném. engem is szíven ütött, amikor a németjuhászunkat el kellett altatni súlyos betegség miatt :(
2017. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Elöször is sajnálom,részvétem.Normális ez a reakció töled,hogy gyászolod a kutyust és idö kell még feldolgozod a halálát.Egy állatot is lehet ilyen mélyen gyászolni és attöl,mert férfi vagy még lehetnek érzéseid és nem szégyen a sírás,szóval én tolerálnám és mellette állnék a páromnak.
2017. ápr. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!