Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok, nektek tetszene, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek tetszene, vagy inkább zavaró lenne, ha egy srác minden eddigi vágyát veletek szeretné megvalósítani?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hülye kérdés, leírom, hogy mire gondolok. 23 éves vagyok, sose volt még barátnőm, de már nagyon vágyom rá. Nem vagyok azért depressziós amiatt, mert nincs párom, de mindig belegondolok abba, hogy mit csinálnék, ha lenne.

Mondok példát, hogy mire gondolok. Nyílik egy klassz étterem, akkor elképzelem, hogy milyen jó lenne ide eljönni kajálni egy csajjal. Esetleg hallok valami programot, akár vidéken, akár a fővárosban, elraktározom a fejemben, hogyha egyszer lesz párom, akkor ezt biztos kipróbáljuk, megnézzük, és hát így már elég sok program, étterem, meg miegymás elraktározódott a fejemben, és félek attól, hogyha egyszer lesz barátnőm, akkor sok lenne ez neki. Titeket ez nem zavarna? Nyilván nem az lenne, hogy nem is vagyunk otthon, vágyom például az éjjelig borozgatós, vagy főzős estékre is, ilyenekre is gondoltam. Szóval, nektek ez tetszene, vagy zavarna, ha a barátoknak sok, konkrét elképzelése lenne? Köszi a válaszokat.



2017. febr. 18. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján azt gondoltam,hogy valami perverz vágyakra gondolsz... Az, amiről írsz teljesen természetes. Te egy romantikus pasi vagy aki ha szeret valakit azzal szeretné tölteni a napjait éss minden programját.


Hidd el, értékelni fogja az a lány, akire rátalálsz...

2017. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem zavarma, de kicsit azert fura, hogy nincs az egvilagon senki, akivel ezekre a programokra elmehetnel baratno nelkul is.

Lehet nem hangzana tul vonzon, amikor rakerdez a lany, hogy mivel toltod a szabadidod, es csak annyit tudnal mondani, hogy semmivel, de majd vele...! Szerintem nem art, ha az ember egyedul is kepes az otthon ucsorgesen kivul masra is.

2017. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki! :)

Szerencsés lesz a párod.

2017. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is elöszőr azt hittem, hogy perverz dolgokra gondolsz, de kellemesen csalódtam, amikor elolvastam :D

Szerintem sincs ezzel semmi gond, sőt én örülnék is, ha lenne ötlete a másiknak, hogy mit csináljunk és nem csak az lenne, ho otthon ülünk a Tv előtt és unatkozunk.

Szerintem szerencsés lesz a jövendőbeli barátnőd :)

2017. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

2. válaszoló: Igen, azt tényleg nem írtam, hogy így sem csak itthon ülök, szeretek eljárni koncertekre, sporteseményekre, haverokkal, barátokkal. Viszont vannak olyan programok, amiket csak barátnővel tudok elképzelni, és ezekre gondoltam.

2017. febr. 18. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Örülnék ha ilyen párom lehetne, hasonló dolgok megmozgatnak engem is.
2017. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tetszene. :)
2017. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszene.


Volt egy exem, aki pont az ellenkezője volt.. Én rángattam el folyton programokra, mert neki elég lett volna egész nap csak otthon ülni velem és tengődni.


18

2017. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene, én örülnék ha ilyen párom lenne :)
2017. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jól esik, hogy ez a véleményetek :)
2017. febr. 18. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!