Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok ti kiszolgáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti kiszolgáljátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Mivel nem dolgozok jelenleg természetes, hogy kiszolgálom. Csak most eszembe jutott,hogy nehogy nagyon megszokja és majd vita legyen ha nem csinalok meg valamit. Most is kijelnlentette,hogy jo volna tes természetes,hogy felkeltem megföztem majd amikor kihült egy kicsit tettem bele neki mézet,citromot. Azt hittem legalább majd azt bele teszi magának,de azt is nekem kellett és fel kellett megint kelnem. Együtt élő párok nálatok,hogy van ez? Csak lányok,nök véleménye érdekel köszi 23L
2016. szept. 28. 20:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Neked nem párod van, hanem gyereked.
2016. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Megértem, hogy csak lányok és nők véleménye érdekel, de azért mások talán a férfiak véleményére is kíváncsiak.


Mivel mi mindketten dolgozunk, megosztjuk a házimunkát.

Amikor egyikünk nem dolgozott, akkor több házimunkát végzett, de akkor sem mindet.


Teljesen csak akkor szolgáljuk ki egymást, ha az egyikünk nagyon beteg, de ilyen évek óta nem fordult elő.

2016. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Fúúú, dehogy. Csak ha beteg. De anyósoméknál ez van, pedig mindketten nyugdíjasok.
2016. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát azért is tartok töle,hogy majd megszokja és elvárja mivel náluk az anyukája egy igazi cseléd(csúnyán mondva)ha fekszik is az apja felállitja, hogy neki melegítsen kaját pedig elég beteges is szegény asszony. Mondjuk annyi, hogy párom szokott fözni, porszívozni, de mosogatni nemtudom2szer mosogatott e mióta együtt élünk, ha ott van egy nagy halom edény akkor is az összeset nekem kell elmosogatni..
2016. szept. 28. 21:10
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Csak ha van hozzá kedvem.Oda-vissza játszik.
2016. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Megbeszéltétek már a házimunka elosztását felnőtt emberek mondjára?
2016. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem is bírnám ezt sokáig. Általában hétvégente közösen takarítunk, felváltva főzünk (néha rendelünk), a mosást, ágyhuzat áthúzását csak én csinálom, portörlést és a reggeliket csak ő.
2016. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Persze, álmában...

Akkor sem természetes, hogy kiszolgálod, ha otthon vagy. Nem attól kéne hogy létjogosultságod legyen, hogy kinyalod a s*ggét.

És igen, meg fogja szokni. És már most is rosszul regálja le, akkor meg főleg öngyilkosság ha otthon is ezt látta. Még időben szállj ki ebből...

2016. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%

Nálunk teljesen, párom egyke,így szokta meg.

Elejében csak kevesebb, később szinte mindent a keze alá kellett rakni.

De már ez engem nem zavar, mert dolgozik rengeteget. Nem lusta a munkában és mindenhez ért, de neki egy háztartási robotra'van szüksége az élethez...

Aki először jár nálunk ki esik a szeme:) -mert nagyon furcsálja a történteket - Ruhái kikészítve, alsónemű, zokni is, cipő-cipőkanállal -kávé csészében cukor+ccompletta-kiskanállal megkeverem -átadom kanalat nem mert utálja... Kaja ételesben, +szendvics-desszert táska mellett-azt hajlandó bepakolni. Kabát ha kell,slusszkulcs kezébe adom... Kaput nyitok neki, mosoly -puszi. -A munkatársa meg lehidalt',mikor együtt indultak el (pedig ő is kapott kávét:) -ezen ami nekünk természetes.

A fenekét maga törli, azt csak ha 70-fölött lesz akkor vállalom:) Normális munkám is van tehát nem csak a másik kényelme a dolgom, meg két gyereket is felneveltem-nekik van kezük és lábuk is:)-mármint használják is ...-rám hasonlítanak.

Igazából a férjemmel így alakult a kapcsolat, már rutin nem teher- mindent előteremt bizonyos keretek között-ha tespedne gondolom én sem lesném a gondolatait.....

2016. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#9 -Azta.urva....ez durva.

De úgy tünik, hogy már kisújjból megy.

Nem tudnák így élni, persze biztosan senki nem lát bele egy másik kapcsolatba, de engem idegesítene.


Nem szolgálok ki senkit.

2016. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!