Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok ti kiszolgáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti kiszolgáljátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Mivel nem dolgozok jelenleg természetes, hogy kiszolgálom. Csak most eszembe jutott,hogy nehogy nagyon megszokja és majd vita legyen ha nem csinalok meg valamit. Most is kijelnlentette,hogy jo volna tes természetes,hogy felkeltem megföztem majd amikor kihült egy kicsit tettem bele neki mézet,citromot. Azt hittem legalább majd azt bele teszi magának,de azt is nekem kellett és fel kellett megint kelnem. Együtt élő párok nálatok,hogy van ez? Csak lányok,nök véleménye érdekel köszi 23L
2016. szept. 28. 20:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem szolgalom ki egyaltalan. Az, hogy esetleg csinalok neki teat vagy valamit, nem kiszolgalas, o is megcsinalja nekem ha kerem. Ez ilyen fele-fele nalunk, hogy valamelyikunk epp borzaszto lusta kikelni az agybol es kikonyorgi a masiktol, hogy hozzon neki valamit :D

Most epp en sem dolgozom, de attol meg ugyanolyan aranyban vesszuk ki a reszunket az itthoni feladatokbol.

2016. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Mivel most nem dolgozom fozok amikor hazajon, leviszem a szemetet, neha felmosok, es csinalok neki teat. Nem gondolom, h kiszolgalomcsak ilyen alapdolgokat csinalok meg, pont annyit h ne tudjon reklamalni, de keveset ahhoz, h h ugy erezze h kiszolgalom:-)))
2016. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

Jelenleg én sem dolgozom. A házimunka java az enyém. Teát is szoktam csinálni, ha úgy adódik, akkor teszek bele neki citromot is, de ez figyelmesség, szóval nem kötelező és nem elvárás.

A házimunka: mosás, takarítás, főzés, mosogatás. A másik után pakolászás, kiszolgálás nem az. Felöltözni, elpakolni, feneket törölni, stb... egészséges embernek egy bizonyos kor felett már magától illendő megtennie.

2016. szept. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%

Az túlzás... soha nem lennék senki cselédje.


Vannak dolgok amiket csak én csinálok. Azért alakult így, mert nekem rövidebb a munkaidőm, hamarabb hazaérek, ezért pl csak én főzök. Ő többet dolgozik, később ér haza munkából, és egyébként sem nagyon tud. Mindig akkor van kész, mire hazaér a munkából. Hétvégén is én készítem a kaját, bár akkor mindketten itthon vagyunk. Azt az ételét is én csomagolom, dobozolom amit másnap munkába visz. Ez nekem nem teher, kifejezetten szeretem csinálni. A többi házimunkából természetesen kiveszi a részét, és van olyasmi is, amit csak ő csinál. Nekünk ez így nagyon bevált!

Mikor egy ideig munka nélkül voltam, akkor sem változtam át házirabszolgává. Voltak dolgok amiket ő csinált, nem várta el, hogy körülötte ugráljak minden apróságért. Soha nem lennék olyan pasival akinek ilyen elvárásai vannak.


Oké, hogy ha nem dolgozol, egyedül viszed a háztartást, de azért a seggét nem kell kinyalni. Bár azt hiszem már a fejedre nőtt:( Amit leírtál, az durva...én a fejére borítottam volna az egészet kb, ha elvárja még azt is, hogy a mézet és citromot is én tegyem bele az akármibe amit főztem:) Ez már kihasználás kategória.

2016. szept. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

te már megindultál a cselédség útján, kérdező.


ha ezt a férfimintát látta otthon, h. a basáskodó apját kiszolgálja az anyja, ezt viszi tovább, ha csak a sarkadra nem állsz.


éppen tegnap néztem a kóma c. filmet.


abban a pasi elment zuhanyozni, és mondta a nőnek, hogy vedd ki a sört a hűtőből, és hozd ide, meg készítsd el a vacsorát.


a nő viszont erre nem volt hajlandó!

2016. szept. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sokáig volt olyan, hogy nem dolgoztam, otthon voltam majdnem egész nap, de akkor is csak az alap dolgokat csináltam meg, mármint a házimunkát, a főzést, ezeket. Az ilyen teafőzés, a kaját kiszedem egy tányérra dolgok inkább csak kedveskedések, alapvetően ha már vizet forralok, semmiből sem áll két csészébe tölteni, vagy ha kaját szedek magamnak egy tányérra és amúgy is ott vagyok, akkor nem probléma neki sem szedni (általában nem az étkezőasztalnál kajálunk, nem viszem ki az egész edényt, hogy magunknak szedjünk), de ez ugyanúgy fordítva is működik. Felöltözni maga öltözik fel, max néha kikéri a véleményem egy-egy ingét illetően, hogy az adott alkalomra megfelel-e. Most, hogy már gyakorlatilag többet dolgozom, mint ő, nem változott a felállás, a házimunkában eddig is részt vett alapvetően, meg ismételten, amiket csinálok magamnak, azt semmiből sem áll neki is megcsinálni. Ha esetleg beteg és megkér, akkor oké, de egyébként magának főzi a kávét mondjuk, ha én nem kérek.


Én is azt a példát láttam otthon, hogy apám basáskodott és anyám kb rabszolga volt. Konkrétan az rendszeres volt, hogy apám a földszinten a nappaliban ült a nyitott teraszajtó előtt, és inkább felkiabált az emeletre anyámnak, hogy menjen le, csukja be neki az ajtót, mert fázik. Amíg otthon éltem, ez természetesnek tűnt, mióta van normális párkapcsolatom, azóta valahogy nem tudok erre úgy tekinteni, ami rendben van, szóval egészen biztosan nem fogom hagyni, hogy anyám sorsára jussak.

2016. szept. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyenlöre még nincs gond szeretem és szivesen kiszolgálom csak a szüleitől látott példa miatt tartok töle nehogy késöbbiekben természetesnek vegye, hogy cselédnek használ
2016. szept. 29. 07:54
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

nem.

jó, most nem dolgozol, érthető,hogy a házimunka nagyobb részét vállalod be. de nem kéne az egészet. igenis pakoljon el maga után, ha eszik mossa el azt az 1-2 tányért maga után stb.

ne vállalj be mindent. ha meg elkezdesz dolgozni,akkor szépen osszátok be fele-fele arányban. így korrekt.

én biztos nem lennék olyannal, aki elvárja,hogy kiszolgáljam mindig.

írtad,hogy az anyja ezt csinálta. nyilván egy tányért nem kellett sosem elmosnia maga után otthon sem, nem tudja hogy működik a mosógép stb.. de nyugodtan mutasd meg neki, nem egy agysebészet.

2016. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem szolgálom ki, csak ha beteg, de persze sokszor kedveskedek neki, meglepem a kedvenc desszertjével, csinálok neki teát, stb, de ez abszolút kölcsönös, csak így működik.

(Ha történne vele valami komoly, baleset vagy betegség, ami miatt kiszolgáltatott lenne, mit tudom én, vak, vagy mozgássérült, akkor viszont kérés nélkül kiszolgálnám, természetes lenne.)

2016. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

dehogy szolgalom ki Nincs az a ferfi a vilagon akinek megteszem

25 ev hazassag utan fozok neki egy kavet ha megker ra de ennyi

mindnet egyutt csinalunk felvaltva mindketten dolgozunk nincs szolga cseled viszony nincs alarendeltseg

2016. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!