Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok ti kiszolgáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti kiszolgáljátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Mivel nem dolgozok jelenleg természetes, hogy kiszolgálom. Csak most eszembe jutott,hogy nehogy nagyon megszokja és majd vita legyen ha nem csinalok meg valamit. Most is kijelnlentette,hogy jo volna tes természetes,hogy felkeltem megföztem majd amikor kihült egy kicsit tettem bele neki mézet,citromot. Azt hittem legalább majd azt bele teszi magának,de azt is nekem kellett és fel kellett megint kelnem. Együtt élő párok nálatok,hogy van ez? Csak lányok,nök véleménye érdekel köszi 23L
2016. szept. 28. 20:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kölcsönösen kiszolgáljuk egymást, de nem így. Ha épp a konyhában vagyok, akkor megkérdezem, hogy szeretne-e bármit és fordítva.

Előfordul, hogy én is pihenek, ő is nagyon fáradt és megkér valamire. Ezeket minden további nélkül teljesítem, ahogy ő is fordított esetben.


Na de ugráltatni soha nem szoktuk egymást.


Egyébként ha egyszer fekszik és kért teát..akkor miért gondoltad, hogy odaviszed hozzá és majd beleteszi amit akar?! Ha felkel és kimegy a konyhába, akkor ennyi erővel már a teát is megcsinálhatta volna maga.


Én sem szoktam ízesíteni neki a teát, helyett egy tálcán odaviszem a citromot, mézet és a bögre teát.

2016. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedveskedni neki? Igen, persze.

Kiszolgálni? Hogyisne. Soha. Egyenrangú párkapcsolatban akkor sincs kiszolgálás, ha az egyik fél otthon van és nem dolgozik. Nálunk legalábbis nem volt.

2016. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!