Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a baj a kapcsolatommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a kapcsolatommal? Miért kevés a szex?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt, olyan több mint fél éve együtt is élünk.

Kevés a szex. Sokszor beszéltem már a bnőmmel erről, de pár hétig jó volt, utána megint visszaállt a kb 2 heti 1 alkalom.

Valamiféle nőgyógyászati baj is van, de ugye nekem nem akar róla beszélni a részletekről. Tabit szed.

Elhidegülök tőle kezdem azt érezni. Szeretem, de mégiscsak több testi együttlét kellene.

Valahogy még mindig szexkor pl úgy látom hogy nem tudja magát elengedni, ennyi idő után sem, mintha zavarban lenne. Szűk, lassan nedvesedik, sok előjáték kell, szinte sosem kívánós :(

Én 25 vagyok, Ő 24.



2016. szept. 19. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Síkosítót használtok?
2016. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor álljon le a tabiról, vagy kérjen másikat.


Foggátlló okozhat ilyen problémát, nekem pl. állandóan fájt miatta a szex, libidóm nulla volt, síkosodás szintén.

2016. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

többfélét is kipróbáltunk már, de egyrészt elég hangulatromboló, másrészt eddig mind valamilyen szinten csípte neki odalenn...

tervez nőgyógyászhoz menni, de gondolom van rossz tapasztalata ezert tart a dologtól.

2016. szept. 19. 09:23
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A nőgyógyászati probléma minden nő számára kellemetlen, ezért sokan titkolják a párjuk előtt, nem merik felvállalni, mert mondjuk cikinek tartják. Mindenképpen menjen el dokihoz, mert ha gombás vagy bakteriális fertőzése van, fájdalmas a szex, plusz te simán el tudod kapni tőle, és így oda-vissza adjátok egymásnak. Beszélj vele sokat erről, kérdezd meg kedvesen és figyelmesen, mi a baj. Mondd, hogy neked bármit elmondhat, megértő és segítőkész leszel. Légy türelmes. Sok sikert!
2016. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amióta tablettát szedek, nekem is lecsökkent a libidóm és nehezebben nedvesedek be. Szerintem is vissza kellene menni a nődokihoz és megbeszélni ezt vele
2016. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok gumival. Az nem csíp. A hormonális fogamzásgátlók a legtöbb nőnél libidócsökkenést okoznak. "sok előjáték kell" hát akkor legyen sok. Ha neked ez gond, és ezt éreztetted is vele, lehet az a gond, hogy emiatt stresszel...
2016. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
6-os, cáfollak, a gumi csíp... nekem legalábbis. Enyhe latexallergia. :(
2016. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél partner mindenben. Kísérd el a nőgyógyászhoz is. Érezze, hogy mellette állsz minden téren, bármi történik is.
2016. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csomó márkából van latexmentes. Lifestyle tuti. Tudom, hogy sokan nem szeretik a gumit. De talán jobb gumival szexelni, mint gyógyszerrel, de szex nélkül...
2016. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Felesleges pénzkidobás, meg káros is több szempontból a fogamzásgátló.
2016. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!