Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Véleményetekre vagyok kiváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magic85 kérdése:

Véleményetekre vagyok kiváncsi akinek volt része 3-as szexben? 2 nő es egy férfi felállás érdekel csak.

Figyelt kérdés
Férjemmel szeretnénk feldobni egy kicsit a szexualis életünket. Szivesen bevennénk még egy nőt.Azoknak a véleményere lennek kiváncsi akik már voltak ebben a felállasban. Nem voltatok feltékenyek? Kit vetettek be harmadiknak?

2016. szept. 4. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Meglehetősen nehéz ügy,mi is lányokat keresnénk harmadiknak hosszabbtávra de még erre a célra kitalált oldalakon sem lehet megfelelő partnert találni,csak esetleg párokat.Helyetekben az ismerősök között keresgélnék ha vannak közöttük olyanok akik ilyesmire nyitottak lehetnek,esetleg klubokban.

25f

18l

2016. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátnőmet vettem be, mi egyáltalán nem vagyunk féltékenyek a másikra.
2016. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen olyan lány ismerősünk aki bevehetnénk harmadiknak.
2016. szept. 4. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Párokat lehet találni. Még egy nőt nem igazán. Keressetek egy másik párt!
2016. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia :-)

Én a legjobb bnőmmel és azzal a sráccal, akivel épp összejárogattak voltunk hármasban. A bnőm nagyon szerelmes volt a srácba. AZ egyszeri alkalom volt, ők többet nem találkoztak, egyáltalán nem emiatt, a bnőm azóta is a legjobb bnőm, ez nem lett törés köztünk szerencsére.

De a magam részéről, nem tudnám végignézni, hogy a párom mással szexel.

Nekünk ez véletlen adódott így, nem volt tervezve semmi, nem voltunk részegek.

26N

2016. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogy mi lenne a reakciód, mikor látod, hogy esetleg a párod "feltűnően sokat" foglalkozik a másikkal, vagy úgy ér hozzá, ahogy te akarod, hogy hozzád érjen, stb.


Ha ezt el tudod viselni vagy nem zavar, akkor nem lesz belőle baj. Más dolog az elmélet és a gyakorlat.

2016. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Átbeszéltük a férjemmel hogy mi mehetne és mi nem. Engem nagyon izgat a gondolat ha látnam más nővel. Kivancsi vagyok akiknek volt hasonlóban része hogyan élte meg mikor látta a pàrját mással.
2016. szept. 4. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, mert mint mindenkit, engem is izgatott a dolog. Szerintem korántsem akkora durranás, mint várná az ember. Viszont én sohasem a párommal csinálnám ezt.
2016. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!