Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szex fertőzés után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex fertőzés után?

Figyelt kérdés

3 héttel ezelőtt strandon összeszedtem egy - a hüvelygombához hasonló - fertőzést. Szerencsére időben elmentem orvoshoz, szombaton járt le a kezelés és gyógyultnak is nyilvánított, csak a joghurtos öblögetést javasolta.

A menzeszemnek ma kellett volna megjönni, de nem jött. Csinált UH-ot, nincs semmi baj, csak kicsit felborult a rendszerem. Fogamzásgátlót szedek (illetve most pont a 7 napos szünetben vagyok). Szerintetek lehet szexelneki?


2016. aug. 23. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne! Az orvos is megmondta, h felborult a rendszered, tehát nem biztos, h a tabletta is rendesen felszívódott...Jobb várni inkább!
2016. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy annyira örültem annak, hogy mindent rendben talált, hogy sajnos elfelejtettem megkérdezni. Amikor legutóbb voltam, akkor azt mondta, hogy 10 nap szünet a fertőzés miatt (szombaton elmúlt), de most nem szólt a szexről.
2016. aug. 23. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
“A strandon“ seems legit...
2016. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van számod a dokira akkor holnap hívd fel :) Én személy szerint nem szexelnék addig, már csak azért nem amit mondott a doki, h felborult a rendszered ergo komplett minden: a tablettás időszakodtól kezdve a szünetig :/ Ezalatt ezt érteném!
2016. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Használjatok gumit, és nem lesz gond.
2016. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elotte meg csinalj vegig valamilyen probiotikum kurat (van direkt huvelykup is erre) hogy a huvelyed floraja visszaalljon, mert addig ha a baratod altal mindenfele bacik bekerulnek oda a meggyengult rendszeredbe, az csak hajlamosabba tesz a fertozesre.
2016. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is varj meg vele, mondjuk nekem nem gombam volt hanem a ph-m felborult egy intim mosakodotol, es nem kivanom senkinek:-))Nagyon sok ido volt a,ig minden visszalllt a helyere hetekig nem tudtam szexelni mert belul fajt, azota intim gel-nek a kozelebe se megyek:-)))


A gombaz sztem az mas, az valami visszatero dolog, szoval jobb varni szerintem:-)

2016. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp javasolnék egyelőre egy óvszeres kiegészítést. Nem is feltétlen a fogamzásgátlás miatt (ha nem mondta a kezelés alatt, hogy csökkenti a hatását, akkor nincs gond), de egyelőre még nagyon érzékenyek az intim területeid, és nem is egészséges még teljesen, míg a kúra végére nem érsz. Jelenleg bármilyen apróságot sokkal könnyebben kaphatsz el a párodtól - olyan fertőzéseket is, amit egyébként könnyedén hatástalanít az immunrendszered.
2016. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!