Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fertőzésre milyen gyógyszert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fertőzésre milyen gyógyszert?

Figyelt kérdés
szóval valahogy megsérült a hüvelyem, és összeszedhettem valami fertőzést. erőteljes, sárgás, rossz szagú folyásom lett pár napja, de nem vettem komolyan, nem tudom mit gondoltam..azt reméltem majd elmúlik magától, nem voltam normális. gyakran jött az érzés, hogy dörzsölnöm kell, mert kellemetlen valahogy. most engedtem is a vágynak egy picit. és a szemérem ajkaim teljesen felduzzantak, érzéketlenné váltak. tudom, hogy szólni kéne a szüleimnek (16 vagyok), de nem merek. tudtok valami multifunkcionális gyógyszert mondani, ami biztos hatásos lesz, így láttatlanban is?

2015. jan. 19. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy, már ne is haragudj... Az ilyesmivel ORVOSHOZ KELL MENNI (nőgyógyászhoz), ő megvizsgál, és azután tud rá neked gyógyszert felírni. Semmi ciki nincs ebben, nem azt kell bevallanod a szüleidnek, hogy prosti vagy, hanem azt kell elmondanod anyukádnak, hogy valami fertőzést összeszedtél. Valószínűleg gomba egyébként, de sok minden lehet. Ezt elkaphatod elég sok helyről, nem kell emiatt félned elmondani... Gyorsan beszélj anyukáddal és mondd meg neki, hogy mik a tüneteid, és menjetek el orvoshoz.
2015. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!