Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tini szülők gyermekei, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini szülők gyermekei, nálatok hogyan van szex?

Figyelt kérdés

Kezdek kétségbe esni. A szobájába sem tudom bezavarni a 14 évesemet este. Közben van egy 5 éves kisfiam,aki nagyszülők hiányában mindig velünk van 😀😀😀 szóval éjfél körül,amikor a nagy végre elalszik - mi is 😀😀😀😀

Volna praktikátok?


2016. aug. 4. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Anno az én szüleimet nem érdekelték, hogy fenn vagyok-e vagy sem, simán csinálták. :D Nyilván nem előttem, csak hallottam.
2016. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
"Tini szülők gyermekei..."? Nem inkább tini gyerekek szüleit kérdezed?
2016. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Bízd rá a nagyra a kicsit és menjetek el valahova egy-két órára. Újra élhetitek a kamaszkor izgalmait: szex a kocsiban, parkban, erdőben, egy laza ujjazás a moziban, esetleg ha jó idő van menjetek fel a tetőre....vagy menjetek szobára. Nem viccelek, még fel is tudjátok dobni a szexuális életeteket....
2016. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 12 és 10 évesek. Vagy kicsapjuk őket fél órára a játszótérre (vidéken lakunk, teljesen biztonságos), vagy bezárkózunk a fürdőbe, esetleg lemegyünk a pincébe "rendet rakni". Suli időben könnyebb, mindketten hamarabb hazaérünk, mint ők napköziből, egy gyors menet belefér.

Hétvégén akár reggel is, mert mi sokkal korábban kelünk, mint ők.

Ha a nagy még nem alszik, többnyire fülhallgatóval játszik a telefonon, kb. fel is robbanthatnák a házat észrevétlenül. Az fel se tűnik, ha a nappaliban huncutkodunk, két ajtó, folyosó és egy szoba választ el olyankor minket.


Barátnőm fiai 14 és 16 évesek. Simán megmondja nekik, hogy húzzanak el délután egy fél órára, mert szeretnének kettesben lenni. Kicsit röhögnek, de veszik a lapot.

A nagyobbal talán ti is meg tudjátok ezt beszélni, hogy nem lesztek hálátlanok, ha a kicsivel elhúznak délután egy fél órára, és kiviszi a játszótérre, fociznak, vagy fagyiznak egyet. Ha fagyizni külditek őket, akkor egyúttal a fizetség is megvan.

2016. aug. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon elírtam a címet😀

De köszönöm,hogy érzettétek a kérdést.

2016. aug. 5. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nalunk 20 utan minden gyerek kicsi nagy sajat szobalyaba vonul vissza.

Neha ha ugy dolgozom ferjem hazajon ebedelni iskolaido alatt.

Hetvegen mi megyunk koran aludni

2016. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!