Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ne csak a férfi kezdeményezzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne csak a férfi kezdeményezzen szexben, hanem a nő is. De hogyan?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt, nekem ez az első kapcsolatom. Én 20 éves vagyok, ő 22. Neki nagyon sok kapcsolata volt, de inkább csak szexkapcsolatokról volt szó. Köztünk az elejétől nem így volt, azt mondta, ez teljesen más és be is bizonyosult, mert azóta is együtt vagyunk, együtt tervezünk, sőt 3 hónap múlva össze is költöztünk. Vannak kisebb összezördüléseink, de egy hullámhosszon vagyunk egyébként. Őszinték vagyunk egymáshoz, mindent meg tudunk beszélni.

Az utóbbi időben viszont úgy érzem, hogy elmúlt az az óriási vágy, az a "mindjárt egymásnak esünk" érzés, ami az elején olyan intenzív volt. A kémia ugyanúgy működik, a gyengédség szintén, de többször mondta, hogy kezdeményezhetnék én is kicsit többet, nem csak ő.

Az viszont a gond, hogy valamiért nem megy. Ha ő közeledik, az más, de (gondolom amiatt, hogy előtte nem volt komolyabb kapcsolatom) nekem nem megy.

Nincs önbizalomhiányom, szeretem önmagam, a testemmel sincs problémám, sportolok, jól érzem magam a bőrömben.

Szerintetek miért van ez? Hogyan kezdhetném el?



2016. aug. 24. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rámászol és ennyi.
2016. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Küldöm a párom, majd ő elmondja:) Igen így jó, hogy egyenlők vagyunk és nem várja a sült galambot. Tesz is érte.
2016. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hülyének tűnni, csak ezen a területen nagyon kezdő vagyok. Ha kérhetem, aki nem tud/akar tanácsot adni, az inkább kíméljen, aki pedig ír, annak köszönöm szépen! :-)
2016. aug. 24. 21:54
 4/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Inkább arról van szó, hogy ezt szoktad meg, és most cikinek érzed. Semmi köze nincs ahhoz, hogy hány kapcsolatod volt előtte.


Le kell győznöd magadban az ellenérzéseket és kezdeményezni. De eleinte nekem sem ment, úgyhogy én kineveztem az egyik szexi fehérneműm "csábító" fehérneműnek. A párom tudja, ha az van rajtam akkor akarom vele. Eleinte szükség volt erre, így kimondatlanul is lett szex. Később aztán felbátorodtam, miután rájöttem milyen jó is az, amikor te vagy a csábító...

2016. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen megfogtad a lényeget, pont ezt érzem, hogy "ciki". Említette már, hogy izgatja a szerepjáték is, de azt se tudom, hogyan kezdjek neki.

Viszont ha buliban vagyunk és mondjuk becsípek egy kicsit, feloldódik minden gátlás.

2016. aug. 24. 21:59
 6/15 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült odáig eljutni, hogy te legyél a csábító?
2016. aug. 24. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Rámászol az ágyon, benyúlsz, rámarkolsz és előszeded...
2016. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából hasonlóan éreztem magam én is sokáig a párommal. Nekem igazából csak idő kellett a dologhoz. Párom nagyon sokáig "rásegített", pl. filmnézésnél minden előzmény nélkül odahúzta a kezem, hogy simogassam, és hasonlók. Szépen lassan oldotta fel a gátlásaimat, így lassan két év kapcsolat után már nem érzem cikinek a kezdeményezést. :)

Én a helyedben simán kifaggatnám a páromat, hogy ő minek örülne, mi az a kezdeményezés, amit szívesen látna. Kérd meg, hogy irányítson az elején - ugyanúgy, ahogy a szexben is segíteni kell egymást, hogy mi esik jól -, a többi pedig jön magától.

Ami örömöt okoz mindkettőtöknek, az sosem lehet ciki vagy kellemetlen. :)

2016. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%

Nekem is ott kezdődött, hogy becsíptem és felbátorodtam. A párom mondta, milyen dögös voltam, amikor elcsábítottam. Akkor elgondolkodtam, hogy tudnám összeszedni a bátorságom. Kezdetben csak finoman csináltam. Mondjuk szépen kiöltöztem, többfogásos vacsi, néha elejtettem egy egy sejtelmes pillantást és a párom kapcsolat. Aztán volt, hogy megmasszíroztam és azt csináltam egyre erotikusabban. És persze van a közös zuhanyzás is, ahol elég egy csók esetleg egy felajánlás, hogy megmosod a hátát és úgyis elkalandozik a kezded. És a sok pozitív visszajelzéstől felbátorodtam.

Szóval az elején csináld finoman. Úgy is kapcsolni fog, tehát a kezdő lépés megvan. A többi ki fog alakulni...

2016. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá és megcsókolod,vagy beleülsz az ölébe.Átkarolod a nyakát és mondod,hogy nagyon megkívántad.Vagy ráteszed a kezét a melledre,vagy elkezded símogatni.
2016. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!