Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Örömből csalódottság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömből csalódottság?

Figyelt kérdés
A férjemmel teljesen külön kasszân vagyunk. Mindenki fizeti a magára eső részét. Ma felhívott hogy vett nekem vitaminokat finomságokat mert megbetegedtem.Behozta a munkahelyemre.Annyira örültem neki. Mindaddig amíg el nem kérte az árát.
2016. aug. 19. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Na, ez a nem semmi.
2016. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu, vagy a világ leghülyébb nője vagy. Ez nem házasság, ez kb. semmi. Még egy baráttól sem kérem el, amit viszek neki, ha beteg, de még betegnek sem kell lenni ahhoz...
2016. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu
2016. aug. 19. 21:20
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú :(
2016. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nem értem az egészet. ha megbetegedtél, miért maradtál a munkahelyeden?

ő meg minek sztárolja magát, ha tesz érted valamit?


egyébként ha jó viszonyban vagyunk, elmondanám neki pontosan így.


"Annyira örültem neki. Mindaddig amíg el nem kérte az árát."


te is veszel neki érdek nélkül dolgokat meglepiből?


én is voltam külön kasszán, de sose ilyen rugalmatlanul.


az ajándék attól ajándék, hogy ingyen van és jót akarnak vele. ne számoltasson el olyasmivel, amit nem kértem.


lehet, hogy azt mondtam volna, hogy szedje be ő a vitamint, majd veszek magamnak.

2016. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze én folyton meglepem. :(
2016. aug. 19. 21:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéljétek meg.. a kommuniáció egy jó kapcsolat alapja... vagy ha máshogy akarod megoldani a dolgot, akkor ha legközelebb veszel neki valamit és látod, hogy csillog a szeme, akkor egyből nyögd be neki, hogy " jó, akkor ez most 800 ft lesz, fizethetsz készpénzben vagy banki utalással"
2016. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

esetleg vedd rá a barterozásra.


szívem, vennél egy doboz bonbont hazafele?


itthon vár egy üveg a kedvenc likőröddel/egy kívánós nő masszázsra készen.

2016. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez akkor nem éppen egy szívből jövő jóindulatú segítség.

Ne haragudj meg de jó pár ember ingyen megtenné ezt a kollégájával, barátnőjével, szomszédjával stb, neked pedig ő ráadásul a férjed és ennyire szarevő veled.

Mi lenne ha bármi történne veled, peldaul neadj Isten elvesztenéd a munkahelyed és pár honapig neki kéne eltartania téged?

Ne haragudj meg de ez az ember vagy önző és egoista, vagy nem szeret téged vagy mind2.

Ha 2 ember egy párt alkot egy életen át miért nem lehet néha osztozni vele, vagy megajándékozni? Ez igy milyen házasság? Együtt vagyunk de mégis külön.... ami az enyém az enyém a tiéd a tied.

2016. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma este szex utan kerd el az arat

Komolyan mond neki akkor ez 10 ezer volt

A vacsora fozes pedig 3 ezer

Ilyen pasit hallod

2016. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!