Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ha a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátnőmet nap, mint nap arra tanítgatom, hogy rendet rakjon maga után, akkor én meg akarom őt változtatni?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ez nem az a kategória. Hiszen rendet kell tartani a lakásban. Sajnos állandóan én pakolok el utána, vagy olyan dolgokat csinálok meg helyette, amiket reflexből kéne csinálni. Pl kávéfőző edény, ha üres, bele a mosogatóba, vizet rá, hogy ne száradjon bele a kávé. Ha valamit beleteszek a mosogatóba, lehetőleg azonnal mossam is el, ne hagyjam ott, hogy egy hatalmas mosatlan hegy gyűljön össze.

És a ruháimat ne hagyjam szét szerte a lakásban.


Ugye nem nekem kéne rendetlenné változnom, mondván, hogy elfogadom őt ilyennek? Mert én rendszerető ember vagyok, és szerintem ez a normális egy háztartásban.



2016. máj. 9. 09:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan rendetlen vagyok, és bizony ment már tönkre kapcsolatom amiatt, hogy az exem "nevelni" próbált, de amire meg nekem lett volna igényem, azt semmibe vette. 10 év után elégeltem csak meg (sajnos). Azóta lett egy párom, aki figyelembe vesz, na az ő kedvéért önként tartok rendet. De ha nem, akkor sincs semmi gond, megjegyzi, hogy biztos fáradt vagyok, pihenjek csak, és inkább megcsinálja ő, mintsemhogy rajtam kérje számon. Valahogy jobban érzem magam ebben a kapcsolatban, mint az előzőben...
2016. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Általában a rendetlen emberek végül ott érzik jól magukat, ahol kevésbé basztatják őket és a másik elpakol helyette. Majd 10 év múlva lehet, hogy ez a párod fogja megelégelni ezt, hogy ő pakol el helyetted, ha úgy van. Ha meg nem, akkor nem tudok vele egyetérteni, de ez az én véleményem.

Sokat gondolkoztam ezen, hogy egyes emberek mért ilyen mérhetetlenül rendetlenek. Egyszerűen hiányzik egyfajta precizitás az agyukból. Egy bizonyos szint felett nem képekesek tovább foglalkozni egy adott dologgal. Nem biztos, hogy azért, mert "jóvanazúgy", hanem mert ilyen szintekre már nincs beállítva az agya.

2016. máj. 11. 09:01
 23/23 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény az ügyben?
2018. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!