Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék magamon változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magamon változtatni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol is kezdjem.Szerény visszafogott 21 éves lány vagyok.Nem sminkelem magam, és bulizni sem jarok.Kevés barátom van,és az ismerkedés se megy könnyen.Sokszor elgondolkozom mostanság azon,hogy mi miatt is van, hogy még a rihegő röhögő kibeszélek mindenkit a háta mögött stb csajért is erdeklodnek a srácok, és tele van barátokkal."Vagy ez csak látszat?"

Lehet butacska vagyok, pedig igykeszek tajekozott lenni kulturalodni,nem vagyok vicces nincsenek frappans valaszaim,vagy be kéne allnom a sorba és minden hétvégén fuveznem és buliznom kéne mint az osztalytarsaimnak/kortarsaimnak, nem akarok általánosítani, csak sajnos nagyrészt ezt tapasztalom a ami világban.

Nehezen bízok már meg emberekbe.Sajnos ferfiakba is. Most is nem rég egy srác is átvert mert csak szexre kellettem neki. Ismerősöm azzal nyugtatott nyugi a pasik 80%a ilyen :(


2016. ápr. 21. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
attól, hogy valaki frappáns, vicces vagy sminkeli magát még nem lesz rihegő-röhögő..stb csaj. Ezeket a tulajdonságaidat pl fejleszthetnéd, ezeken tudsz változtatni, ha úgy érzed szükséges. Bár, ha valaki átejtett téged az azt jelenti, hogy azért feléd is érdeklődnek. Ok, persze gondolom nem ilyen érdeklődést vársz, de ezek szerint nem vagy teljesen elveszett.
2016. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

álszent emberek se népszerűek,tudod miért? mert ha baj lesz senki nem lesz mellette,az viszont csak egy dolog hogy sok barátja van,azok nem barátok,mert még csak a fele ismerősét se ismeri az illető,csak ott lóg a levegőben :)

aztán majd törlik ennyi

2016. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A visszahúzódós, félénkség, bátortalanság mögött, a gyerekkor lehet a felelős. Nem túl jó családi háttér, vagy állandó sértegetés, kiabálás, megalázás, kigúnyolás stb. végett.

Emiatt alakul ki ez általában. Rátesz egy lapáttal hogy, volt már csalódásod, így a bizalomnak is híján vagy.

Ezt csak te tudod leküzdeni, persze ha van olyan ismerősöd, barátnőd, akiben megbízol, akkor könnyebb. Vagy egy normális, megértő férfiban.

Nem kell füvezned, buliznod, nem kell sorba állni a birkák mögé. Nincs veled semmi baj, csak lelkileg erősíteni kell magad, és ismerkedni.

2016. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy nem megváltoztatni kell magadat, hanem megtalálni azt a közösséget, azokat a helyeket, ahol olyan barátokat tudsz szerezni, akik között fel tudsz szabadulni. Én is úgy voltam vele, hogy sose voltam túl népszerű, nem sminkelem magam, nem iszom, nem szoktam bulizni, ezért sokszor éreztem magam kívülállónak. És nem akartam változtatni magamon, de örültem volna egy olyan társaságnak és olyan alternatív szórakozási lehetőségeknek, ahol jól érezhetem magam. A barátaimon keresztül sikerült bekerülnöm egy ilyen közösségbe, így is ismertem meg a mostani (első) barátomat is. Én mindig úgy voltam vele, hogy ha megváltoztatnám magam, akkor sose lennék boldog. Most az vagyok.
2016. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!