Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit és milyen mértékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit és milyen mértékben vállaltok fel a párotok előtt a test kevésbé esztétikus megnyilvánulásaiból?

Figyelt kérdés
Számomra így lassan 3 év után furcsa, hogy valaki még pukizni sem mer a másik előtt...mondok a saját kapcsolatomból pár példát, ugyanis mi MINDENT megcsinálunk egymás előtt, ami csak jól esik: simán megy a nagydolog is egymás előtt, közben nevetünk a hangokon és próbáljuk is überelni egymásét :D Böfögés, "orrpucolás", pisilés az alap, természetesen együtt is fürdünk. Nem tudnék olyat mondani, amit szégyellek előtte a testemből, pedig az előző fiúknál még pisilni sem nagyon akaródzott, ha jelen voltak. Van más is így ezzel? Aki nem mer hasonlókat, annál mi az oka, hogy nem? 22/L

2016. márc. 28. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek, hogy én merem-e ezt a szerelmem előtt csinálni, de grat;)
2016. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Amikor kapcsolatban voltam, nálunk is ment minden; viszont azért a nagyvécét én mindig egyedül végeztem. Társaságban nem megy, lehet az akár a macskám is. Mi az oka, hogy másoknál nem így van? Talán a gátlásosság.


Én nem érezném jól magam egy olyan kapcsolatban, ahol még fingani sem lehet (mivel egy totál természetes biológiai folyamatról van szó). Ez körülbelül olyan, mintha valaki nem merne a másik társaságában izzadni.

2016. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Mernék csinálni mindent a barátom előtt, az exem előtt ment minden, de már nem akarok. Néhány dolgot jobb nem előtte művelni, nagywc-zés pl de az orromat se turkálnám előtte. Azt egyenesen alpáriságnak tartom, ha valaki versenyzik a másikkal, ki tud undorítóbbat böfögni és társai, de egészségükre.

De pl látta már a véres tamponomat, szóval nem arról van szó, hogy az égvilágon mindent titkolok előtte betegesen, de azért nem bánnám, ha nem lenne olyan nagyon "kényelmes" ilyen szempontból a kapcsolatunk.

2016. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pukizni csak ha veletlenul kicsuszik, nincs semmi ha megtortenik de nem versenyzunk undoritoskodasbol. Bofogni o szokott de visszafogottan, nem ordenare modon, en nem szoktam egyebkent sem. Pisilni szoktunk egymas elott es egyutt furdunk, kakilni kulpn szoktunk.
2016. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A nagydolog nálunk is külön megy, és ugyan nem versenyzünk egymással, de minden más megy mindenféle szemérmeskedés nélkül. Érdekes, régebbi kapcsolataimban nem volt semmi ilyesmi, de kinőttem ezt a félénkséget, és nem érezném jól magam olyan kapcsolatban, ahol vissza kell fogni magam ilyen téren. A gázokat visszatartani amúgy sem egészséges.

24/N

2016. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Büfi fingás mehet, a szarás meg a többi részemről biztosan nem. Együtt zuhanyzás is csak akkor ha nincs meg neki, mert a potyogó véres szövetdarabok magánügy kategóriába esnek, de erről ő is így gondolkodott.

22F

2016. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én elég gátlásos vagyok ilyen téren. Nem zavar, sőt, jókat nevetek rajt, ha párom fingik egyet, vagy böfög, de részemről nem tudom még ennyire elengedni magam. Pedig őt se zavarná, és már néha a röhej kategória, mennyire fáj a hasam, mikor náluk hétvégézek.

Passz, idővel gondolom majd feloldódom. Nagy wc-re mondjuk én sose mennék el, ha a párom is a légtérben van, az azért magánügy. Meg igen, a havis fürdés, betét/tampon csere és társaik.

2016. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A nagyvécén kívül nálunk is minden megy. Betétcsere, galambröptetés, fürdés...akármi. Nekem ez a bizalom fokmérője. Mellette nem szégyellek semmit...
2016. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit el vagy tévedve. Attól mert valaki nem csinál ilyeneket a párja előtt, nem azt jelenti, hogy gyáva, egyszerűen nincs rá igénye. Mindenki tisztában van azzal, hogy ezek természetes dolgok, csinálják a fiúk is meg a lányok. De miért kell ezt nagy dobra verni? Nekem nincs igényem arra, hogy ezeket mutogassam a páromnak, vagy netalán még versenyezzek is rajta, ahogy a pároméra sem vagyok túlzottan kíváncsi. Nem tartom viccesnek, érdekesnek, nem köt le, és sokkal jobban is esik egyedül túlesni rajtuk. Ha véletlenül meglátjuk azzal semmi baj, de ha tehetem akkor egyedül intézem az ilyeneket, és tőle is ezt várom. Neked ez miért baj? Elég gyerekes gondolkodásod van, ha te ezzel akarsz dicsekedni.
2016. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, eleve ott kezdődik a dolog, hogy én nem támogatom azt a szintű összenövést amitől ezeket a dolgokat rendszeresen meglátja a párom, szerintem attól, hogy valaki párkapcsolatban van, még ugyanúgy önálló ember, akinek szöksége van saját életre, intim szférára, külön szabadidőre stb és nem az van, hogy még szrni is együtt kell járni.
2016. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!