Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-30 éves nők, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves nők, nektek milyen felsőtest vonzó egy férfinál?

Figyelt kérdés
Az átlagos testalkatot kedvelitek, a sportosat, a kigyúrtat?

2016. febr. 16. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A teljes férfit nézem meg magamnak, nem érdekel darabokra szedve.
2016. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogalmazhatunk úgy is, hogy milyen testalkat, nyilván csomó más tényező is számít, de felteszem, ezt is számításba veszitek.
2016. febr. 16. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha az arc számomra nem jön be, akkor lehet a felsőtest akármilyen, elutasítás lesz a vége.
2016. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D :D Oké, akkor közelítsük meg úgy a problémát, hogy bejön nektek két pasi arca, de az egyiknek jobban bejön az alkata, akkor őt választjátok, nem?
2016. febr. 16. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kellemes személyiségű ember még kigyúrhatja magát, akárcsak lájtosan is, ha erre van igény de egy tuskónak nem mindegy milyen párnázott a mellehúsa? Ránézek és kiválasztom mint a csülköt a hentesnél? :D nevetséges :)
2016. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oke en szeretem ha egy pasi magas, es nem kell h sportos legyen, vagy kigyurt, eppen lehet egy kis pocija is:-) Nekem az a fontos h szeles valla legyen ami egyenes (ez igy hulyen hangzik:-)), de nekem a vall az nagyon fontos.


Nem birom ha egy pasinak csapott valla van, evvan. Ez egyebkent adottsag, vagy sporttal erheto el.A pasimnak szeles egyenes valla es hata van azert kert evekig rugby-zett, de a tesojanak megsem ilyen, annak ellenere h ikrek.


A masik tipus aki bejon az a macis sportos. Nem kell h huuu de magas legyen, de ok ezek a masszivabb fazonok, akik izmosak csak van pocijuk, de latszik rajtuk h anno sportoltak.


Nekem fontos h egy pasinak mely hangja legyen, mert barmennyire jo pasi ha megszolal valami eger hangon, elrontja az egeszet:-))


A nagyon kigyurt nem jon be, magas vekony, vagy macis alacsonyabb:-))


30/N

2016. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Számomra is ez a sportosan egészséges jön be a legjobban. Széles váll, izmos kar, izmos mell és lehet egy kis pocak.:)

(Ugyanakkor én is azt állítom, hogy ez nem olyan fontos szempont, ha az arca tetszik, rokonszenves akkor kb. bármilyen alkata lehet.)

2016. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!