Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Erről az anyagi dologról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről az anyagi dologról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A párommal albérletben lakunk. A keresetünk 180.000ft az enyém, 250.000ft az övé. Külön kasszán vagyunk.A lakbér 65-65 ezer ft.

Én 2 naponta főzök és bevásárolok a vacsihoz is, illetve az itthonra való dolgokar.Ez kb 65.000ft.ő néha hoz haza valamit, ami azt jelenti hogy havi szinten kb 5000ft értékben. Illetve ha elmegyünk valahova akkor 50-50% ban az az 1x én 1x ő fizet. Így nekem semmi nem marad. :(


2015. dec. 6. 14:50
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Azt viszont mondta hogy ha baba lesz akkor mindent ő fizet viszont a magam dolgát nekem kell álni.
2015. dec. 6. 15:39
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van az.Ha feleségül vesz akkor közös lesz,legalább részben.
2015. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint azt tervezi,hogy életetek végéig külön kasszán lesztek?

Ilyen körülmények között tényleg bátorság gyereket vállalni.

Olyan mintha csak azért kellenél neki mert egyedül nem lehet gyereket "csinálni".

2015. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag a te pénzedböl akar venni MAGÁNAK lakást. Ints be neki!!!!!!!
2015. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki ilyen buta?


Eteted, itatod, főzöl, mosol rá... közben meg ő "külön" lakásra gyűjt abból a pénzből, amit azzal spórol, hogy te ilyen bugyuta, naiv kislány vagy?


És ráadásul már bele is vágtatok a "gyerekprojektbe"?


Van, akit nem lehet megmenteni saját magától...

2015. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
25-ös tökéletes látja!
2015. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed kihasználva magad? Eléggé durván csinálja a párod, és át is látod, nem is értem, miért jó ez neked, azon kívül hogy szereted :(
2015. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

24-es, 25-ös összefoglalta a lényeget. Úgy könnyű spórolni, ha kajára nem kell költeni. Nyilván te is tudnál spórolni és beleadni a lakásba, ha nem menne el a fizetésed 60-70%-a minden hónapban arra, hogy őt etesd.

A közös költségeket (kaja, albi, rezsi, tisztítószerek, stb) minimum felesben, de inkább a két kereset illetve az igények arányában közösen kellene fizetni.

Vagy legyen majd tulajdonrészed a lakásban, cserébe mindezekért.

Ne hagyd, hogy madárnak nézzen. Nyugodtan megmondhatod, hogy ha nem közös lakásban gondolkodik, akkor a továbbiakban te sem fogsz a közös dolgokba beleadni, mindenki főz magának abból, amit ő vett.

2015. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha a sarkadra allnal es kerned, hogy helyezzetek uj alapokra ezt az uzleti kapcsolatot,mert ezt parkapcsolatnak hivni enyhe tulzas, akkor hirtelen rajonne, hogy nem is veled kepzeli el a jovojet.
2015. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Szia!


Átérzem a helyzeted. Én is ilyen helyzetben vagyok azzal a különbséggel, hogy neki már van saját lakása. Viszont külön kasszán vagyunk. Én fizetem a kaját ő a rezsit.

A kajához még hozzá jön minden egyébb háztartási cucc...

Én 120000 ft keresek ő meg 350-400 ezret. Nekem soha nem marad egy árva forintom sem. Hozzáteszem, hogy úgy fizeti a rezsit hogy pl. Az én telefonszámlámat nem fizeti, csak és kizárólag a lakás rezsiét fizeti és a kocsia fenntartását.. Sokszor gondolkodom hogy jó e ez így... Nyilván nem de nem tudom neki ezt hogy tálalni. Mert ha nem laknék itt akkor is ugyan ennyi lenne a rezsi. Max a villany és a vízdíj lenne kevesebb, ami nagyon max egy 10000 ft havonta... Soha nem úgy fogalmaz hogy mi hanem csakis egyes szám első személyében. Ha elfogy a pénzem akkor ad, de azt is úgy hogy azt mondja majd visszaadom. Volt hogy már elsírtam magam mert tudtam hogy ha fizunál visszaadom akkor az hó végén hiányozni fog, és ismént kérnem kell. Kellene új háztartási cikk itthonra mondtam, hogy vegyünk egyet kifizetem a felét, akkor azzal jön rögtön, hogy ha elválunk akkor hogyan fezzük? Ő megmondta, hogy nem akar már senkivel közösben gondolkodni(már volt egy rossz házassága) talán ezért ilyen.... Bár én is elváltam de attól még közösben gondolkoznék. Ha most nem köpném szembe magam azzal, hogy lépjél ki ebből akkor én azt tanácsolnám. De nálam az van hogy mindazok ellenére hogy tudom, hogy valamilyen szinten ki vagyok használva én még is nagyon szeretem. És bízok abban, hogy majd az idő rendbeszedi az emberekbe vetett kételkedését....

2015. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!