Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon csak halogat? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak halogat? Vagy tényleg nem tudja hogy akar-e gyereket?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, más fél éve vagyunk együtt a párommal, egy éve együtt élünk. Ő 37 éves, én 26 éves vagyok. Én annyira vágyom már egy gyerekre, hogy egyszerűen nem bírok már magammal. Próbálgattam már nála célozgatni az elején. Próbáltam vele komolyan leülni és beszélgetni. Akar-e családot, akar-e gyereket egyáltalán, mert nekem ez nagyon fontos, kb életcél. De az örök válasz, hogy ő nem tudja mit akar. Azt tudja, hogy velem szeretne lenni, mondja hogy abban benne van, hogy vegyünk együtt házat, legyen kutyánk, stb. De én addig nem tervezek vele semmi komolyat, amíg nem képes megmondani, hogy akar-e egyáltalán gyereket és feleséget. Mert nem veszek fel hitelt, hogy utána két év múlva azt mondja, hogy ja én nem is akartam soha gyereket, én nem mondtam hogy akarok. Sok veszekedés van emiatt, mert én nagyon csalódott vagyok.

Most az van, hogy megbeszéltük, hogy márciusig dönt. Akar-e egyáltalán gyereket, családot, vagy nem, inkább egyedül szeretne lenni, stb.

De egyre jobban azt hiszem hogy csak hiteget engem... :( de hogy tehet valaki ilyet azzal akit szeret?



2015. nov. 21. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak, akiknek ez nem életcél, neki nem az.

Biztos, hogy nem lesz annyira lelkes szülő, mint te.

2015. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért, te talán pontosan tudod mindig hogy mit akarsz és sosincsenek kétségeid? A gyerekvállalás hatalmas döntés, nem mindenki tudja olyan hamar lerendezni mint te.
2015. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De neki semmilyen életcélja nincs, kérdezgetem mindig tőle, hogy képzeli el a jövőjét és nem tudja azt sem. ÉN tudom hogy kis családot akarok, kis házat, ilyenek. Én így képzelem el az életem, erre vágyom.
2015. nov. 21. 19:16
 4/22 anonim ***** válasza:
akar babát
2015. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Úgy,hogy nem szeret,csak kényelmes neki ez az élet és szeretné minél tovább fenntartani a jelenlegi helyzetet a te károdra.Szerintem nincs értelme márciusig várnod.Egy 37 éves férfinak már rég tudnia kell erre a kérdésre a választ,csak mivel a válasz nem tetszene neked nem akarja közölni veled,hiszen az a kapcsolat azonnali végét jelentené.

Próbálj valahogy gyereket szerezni "kölcsönbe" és juttasd a közelébe,figyeld meg hogyan viselkedik ebben a helyzetben.

2015. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te x módon látod a világot nem jelenti azt, hogy mindenki más is, és aki meg nem az biztos neked akar keresztbe tenni. Lehet, hogy egyszerűen csak ilyen. Jelenleg nekem sincsenek konkrét életcéljaim, mégsem gondolom, hogy ettől rossz lennék.
2015. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
van a bátyjának két gyereke, a nagyobbikkal elvan. Mondjuk ha egy síró babát látunk valahol, buszon vagy akárhol, ott egyből mondja, hogy jaj, meg hogy hiszti, ilyenek. Abban biztos vagyok hogy szeret... És persze, én tudom, hogy nem mindenki akarja ezt. De mondja már meg. Egyszer két hónapja volt ebből nagyobb veszekedésünk és akkor rámordított, hogy nem akar gyereket. Utána ő elment pár napra, aztán kibékültünk. Rákérdeztem utána, mi volt, mit érzett, hát hiányoztam neki, de végre nem volt veszekedés. És hogy ő mérgében mond olyan dolgokat amiket nem úgy gondol igazából.
2015. nov. 21. 19:43
 8/22 A kérdező kommentje:
meg én nem mondom, hogy ő rossz, csak valahogy én tök más vagyok, mindig tenni akarok, mindig akarok előre jutni, célokat kitűzni, ötletelek, ilyesmi, neki meg nulla gondolatai vannak. Csak úgy elvan.
2015. nov. 21. 19:44
 9/22 Missi_Key ***** válasza:

nem akar gyereket...de elveszíteni sem akar...

ha szorult beléd valamenyi értelem, szakíts vele és ne kényszerítsd bele úgymond egy nem kívánt gyerekvállalásba.

2015. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
utolsó, én is ezektől félek... csak ott van bennem az, hogy ha szakítok vele, most, és mondjuk csak kicsit kellett volna várnom és ő is érezte volna? ettől nagyon tartok. Mostmár várok márciusig. Tudja, ő is hogy akkor választ kell adnia, és én is mondtam, hogy addig nem hozom fel a témát. Tudom, nem tudnék szakítani úgy vele, ha végig azt mondja, hogy nem tudja, hogy akar-e gyereket, most nem akar, de lehet hogy ez változni fog. folyton ezt mondja. Én csak akkor tudok ezen továbblépni, ha kimondja, nem akar gyereket.
2015. nov. 21. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!