Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti milyen gyakran visztek a párotoknak virágot ( akár egy szálat is, bármilyet) csak úgy?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 13:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Az enyém 3x vett 3 év alatt: egyszer a kapcsolatunk elején, egyszer, amikor nőnapkor épp találkoztunk meg egyszer, amikor megbántott, és mosolyszünetet tartottunk. Amúgy meg ő nem annyira szeret virágot venni a saját bevallása szerint, mert elhervad (vágottról beszélt nyilván)... én örülnék neki, ha többször venne, de nem picsogok emiatt, mert amúgy keresve sem találhatnék jobbat nála :).
2015. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Csezola válasza:
100%
Én sokszor, igaz az emberek néztek rám miért cipelek annyira messze virágot de megérte. 13 F
2015. szept. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon jól tud esni, akár egy kis útszéli virág is.. de én sem kapok sűrűn, még alkalmakkor sem, pedig örülnék neki
2015. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Piszok drága, szóval sose.


Ja de :D


1.Ha nagyanyám kertjében épp van olyan amit el lehet vinnem

2.Ha akció van

3.Halottak napja után...

4.Ha az árus nem figyel

5.Születésnapra, névnapra.

2015. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 klgh válasza:
Ha elmegyek egy virágos mellett, mert tudom azt, hogy ha csak egy szál virágot is kap az az öröm és boldogság ami az arcán tükröződik, a fátyol a szemében a mosolyt az arcán minden pénzt megér.
2015. szept. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Mimaltán válasza:
Nekem párom egyszer szedett valahonnan egy virágot. Lepréseltem és a mai napig illatozik, pedig 8éve kaptam. :)
2015. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 seniman ***** válasza:
Épp ma kapott egy orchideát.Nálunk ez nem alaklomfüggő.
2015. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 mobidick válasza:
SOHA!! Örüljön a némber, hogy engem megkapott!!
2015. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Soha nem kapott tőlem vágott virágot, de ez nem gond számára sem.

Mindketten tiszteljük az élő természetet. Ebben egyezik a véleményünk. Nem szeretnénk, ha miattunk kellene "legyilkolászni" őket.

Amúgy húst eszünk, úgy hogy nem vagyunk következetesek. :-)

2015. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Félévente kb :)

Akkor esik a legjobban mikor az ember nem is számít rá, egy átlagos hétköznapi napon, beállítani egy szál rózsával, rendkívül feltudja dobni az ember hangulatát :)

20L

2017. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!