Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti milyen gyakran visztek a párotoknak virágot ( akár egy szálat is, bármilyet) csak úgy?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 13:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

En pasim neha meg szulinapra is elfelejti

Becsulni fog az a no akinek veszel. En imadnam ha neha meglepne! Maris irigykedem arra a nore akinek ilyen pasija van :) 24l

2015. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Virágot évi 3-4 alkalommal (+ az alkalmak), teljesen random.


Meglepetést rendszeresen, mondjuk hetente-kéthetente.

2015. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem szeretem a vágott virágot, és nem is engedem, hogy nekem hozzon. Kizárólag az élő virágot szeretem:)
2015. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy 2 naponta csak úgy... :) Azt hittem nem divatosak már a romantikus férfiak...
2015. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
én virágot csak anyáknapjára meg temetésre viszek 23F
2015. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
viszont van egykét kivétel de akkor is élő cserepes orchidea esetleg egyhasználati utasítás hogy ne ölje meg XD előző voltam
2015. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

"En pasim neha meg szulinapra is elfelejti

Becsulni fog az a no akinek veszel. En imadnam ha neha meglepne! Maris irigykedem arra a nore akinek ilyen pasija van :) 24l"


Mégis a pasiddal vagy és nem egy lúzerral, aki csak abból áll ki hogy virágot vesz. Lásd 4-es.

2015. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
59%

Tudom, férfiaknak szólt a kérdés, de nőként elmondanám:

éltem hosszú kapcsolatban, ahol a párom se születés-, se név-, se Valentin napra nem hozott virágot, mondván, ez csak a virágárusok lobbija, rajta nem fognak meggazdagodni. Nem ezért, de elváltam. Aztán lett egy barátom, aki "csak úgy", néha hoz egy cserép virágot, és én a föld fölött 10 centivel lebegek.

Kedves fiúk, férfiak! Gondoljátok meg, ha ennyivel boldoggá tudtok tenni egy nőt, hát nem éri meg?

2015. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Kedves #7-es. Egy kapát tudnék ajánlani Neked virág helyett. Ez sokkal inkább a Te stílusod. :)
2015. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%
9es és a sok smucig férfi,aki 200 ft-ot is sajnál a nőjétől,az ne is akarjon semmit,max ágyast és cselédet.
2015. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!