Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti milyen gyakran visztek a párotoknak virágot ( akár egy szálat is, bármilyet) csak úgy?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 13:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Teljesen egyetértek veled kedves 8-as én is nő vagyok és azért kérdetem, h ki hogy van ezzel mert én se kapok sűrűn :(:(:(
2015. szept. 14. 15:10
 12/31 anonim ***** válasza:
Ritkán. Évente 1-2x. Alkalomra. De a feleségem ezért még sosem szólt. Nem azért nem veszek többször,mert sajnálom rá a pénzt, vagy mert nem szeretem eléggé a feleségem. Ezt tudja ő is. Nekem egyszerűen eszemben sincs ilyesmi. Nem vagyok romantikus alkat azt hiszem. 32/F
2015. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ugye csajok, hogy csak úgy milyen jól tud esni egy szál virág is? :P:) Reméljük sok férfi látja ezt :D
2015. szept. 14. 15:18
 14/31 anonim ***** válasza:
49%
Nőként írok, de én kicsit irigy vagyok azokra, akik rendszeresen kapnak dolgokat. Egyszer kaptam virágot eddig, de azt is csak akkor, mikor már én mondtam, hogy úgy örülnék neki ha néha kapnék valamit.
2015. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a kertünkben nagyon sok a virág így szoktam vinni úgy hetente 1x.
2015. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

én nő vagyok, és nem szeretek különösebben virágot kapni. valamiért feszélyez. (csokit annál szívesebben kapok, valamiért ott nincs fura érzésem :D)


egyébként az eddigi barátaim közül volt olyan, aki soha nem vett, meg olyan is, aki pár havonta random, meg alkalomra is, de aztán rászántam magam és felvilágosítottam, hogy nagyon kedves, de inkább ne :D


szóval tévhit, hogy minden nő szeret virágot kapni. meg az is, hogy a virág adási szokások hűen reprezentálják az egyén romantikusságát :D

2015. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam virágot kapni. Helyette időbe hazajön munkából, ha előbb ér haza leviszi a kutyát, elmosogat ha szükséges, és lefőzi a kávét, megmelegíti az ebédet. Ha túlóráznia kell, akkor sms-t küld vagy rám ír, hogy csúszás van, de virágot még nem kaptam tőle :) Na, azért nem cserélném le :)
2015. szept. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 ArtArtArt ***** válasza:
Es az ejszakai csak ugy szopas? - a fold folott lebegnenk :D
2015. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

12,


ez nem romantikusság kérdése. ha tudod, hogy szereti a kedvesed a virágot, akkor eldöntheted, hogy akarsz-e ezzel a kedvében járni vagy nem.

2015. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Nekem párom nem vesz egyáltalán virágot. Eleinte nehezményeztem, mert én örülnék neki, egyszer félig-meddig poénosan szóvá is tettem. Nagyon megragadt neki, mert utána felhozta, hogy ő nem szívesen vesz virágot, rossz emlékei vannak - ahányszor exének vett, mindig balhé volt utána.

Bár nem feltétlen értek egyet, mert én meg nem vagyok az exe és örülnék néha neki, de elfogadtam. Attól még szeret ugyanúgy, ez legyen a legkisebb gond. :)

2015. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!