Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a gondja ezzel a férfiaknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gondja ezzel a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Havi egyszer műkörmös,kéthetente kozmetikus,kéthetente fodrász.Hétvégén egy nap shopping,1-2 ruhadarab vásárlása,kávé/mozi barátnőkkel,vagy koktélbár.Heti kétszer szoli,háromszor sport,2 délután kutyaiskola a kutyának.2 hetente egy kiállítás megnézése,2 havonta 2nap wellness.Ha van rá idő,akkor úszás,masszázs.Családdal a nyaralóba utazás,kutyamenhelyen önkéntes munka.

És erre azt mondják a férfiak,hogy nekik nem tetszik ez az életmód.


2015. júl. 5. 09:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%

Háát ha ezt a férfinak kell mind kifizetnie akkor húzhat is a pics**ába a csaj.

De ha a saját pénzéből teszi mindezt akkor no probléma.-

2015. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Általában 2/4 részét szülők,1/4 rész saját,1/4 részt partner állja(közös wellness,szoli,programok).
2015. júl. 5. 11:23
 13/24 Mumusan ***** válasza:
Te atya úr isten!!! Még nőként is azt mondom hogy ez túl sok.
2015. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik ez az életmód. Ráadásul ezzel lefestettél magadról egy képet bennem, ami nem túl pozitív.


Szeretőnek talán elmennél, de barátnőnek kizárt.

2015. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az mellékvágány, hogy honnan van rá a pénz.


Engem nem az zavarna egy ilyen nőben, hogy nekem kell e megkeresnem a €-t vagy maga teremti elő, hanem az, hogy ezekre a dolgokra van szüksége a boldogsághoz, az, hogy nem látom, hogy hol maradna idő a közös életre, tervekre, amennyiben az nem szolárium, edzés, vagy wellnes.

2015. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Engem már csak az érdekelne, hogy ezek mellé mikor fér be egy 8 órás munka a napjaidba?
2015. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Interferencia ***** válasza:
Ezeken kívül mit szoktál csinálni? Mert ha ennyiben kimerül az életed, az számomra túlságosan sivár.
2015. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok, de ez nekem sem tetszik!! Minek 2 hetente kozmetikushoz és fodrászhoz járni?? Te olyan béna vagy, hogy nem tudod megcsinálni a szemöldökszedést és szőrtelenítést..no meg a hajadat?? Minden hétvégén shopping?? Minek? Az egész lakás tele van a vackaiddal? Vagy minden héten kidobod az előző heti adagot, hogy elférj? Mozi? Hetente? Minek? Szoli? Minek? 2 havonta wellness? Minek? Nem vagy te Paris Hilton......fölösleges ez a rongyrázás. Értelmetlen.

Túl sok.

2015. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Költőnő? ***** válasza:
Trollcsy :)
2015. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Interferencia ***** válasza:
Költőnő: ha az, akkor elismerésem, mert szerintem elég jól sikerült.
2015. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!