Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a gondja ezzel a férfiaknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gondja ezzel a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Havi egyszer műkörmös,kéthetente kozmetikus,kéthetente fodrász.Hétvégén egy nap shopping,1-2 ruhadarab vásárlása,kávé/mozi barátnőkkel,vagy koktélbár.Heti kétszer szoli,háromszor sport,2 délután kutyaiskola a kutyának.2 hetente egy kiállítás megnézése,2 havonta 2nap wellness.Ha van rá idő,akkor úszás,masszázs.Családdal a nyaralóba utazás,kutyamenhelyen önkéntes munka.

És erre azt mondják a férfiak,hogy nekik nem tetszik ez az életmód.


2015. júl. 5. 09:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Ha nekik kell ezt a sok sz@rt finanszírozni, akkor alap hogy nem tetszik nekik.
2015. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Nos ezek alapján nem lehet megmondani...példál dolgozod te rendesen? Csak mert mindez amit leírtál nem olcsó mulatság...ha dollárpapa fizeti akkor azt hiszem van valami a férfiak hozzáállásában hiszen ez igen sok mindent üzen. Plusz (és most jön majd a lepontozás ezerrel) a legtöbb nő akinek egyáltalán van ideje ilyen életmódot élni az nem éppen egy észkombájn és ez személyes tapasztalat. NEM TUDOM te ilyen vagy e kedves kérdező de ez már önmagában is riasztó lehet akkor is ha ez csak egy sztereotípia....Bár nálam is így volt...
2015. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
99%

Nekem nem gond, pláne ha van rá időd és pénzed.

Egy kérdésem lenne, ezek közé időben hogyan férne be egy férfivel való párkapcsolat?

Mert ha ezeket összenézem és még hozzáadom, hogy dolgozol vagy tanulsz, akkor nem sok szabadidőd van.

Nem a pénzráfordítást kifogásolom hanem, hogy mennyi időd lenne a párodra és szerintem a többi férfi is erre gondol.


F

2015. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen barátnőm,eleinte imponált,hogy ennyire ad magára,aztán később kiderült,hogy mindenre jut ideje csak rám nem és borzasztó hiú is volt.

Ő teljesen természetesnek érezte,hogy ez így rendben van és nem akart alkalmazkodni hozzám a legcsekélyebb mértékben sem,pár hónap után már megőrültem tőle.

2015. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Atyám, fogom a fejem.
2015. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Ezeket végigolvasni is sok volt,nem kifizetni,Vicc
2015. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt derítsük ki, hogy neked mi a bajod magaddal?


Ennyi pótcselekvést kb egy embertől sem láttam még, tippre azt mondanám, hogy valahol harmincas évei közepén-végén járó nő vagy (esetleg húszas évek vége), vagy gazdag szülőkkel, vagy átlag feletti munkával, de piszkosul hiányzik az életedből valami, és próbálod a kutyamenhelytől kezdve a szoli-sport-körmös-bulika-egyébmarhaságok elfoglaltságokkal megtölteni tartalommal az élted, pedig bármennyi pótcselekvést is találsz ha nem azt keresed meg ami hiányzik, akkor nem leszel továbbra sem boldog.

2015. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezt te finanszírozod akkor ne foglalkozz az illetővel. Ha az ő pénzén csüngsz és ezekre pazarlod el akkor ne csodálkozz hogy megszól.
2015. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Szia szívem!


Marcello vagyok a párod.

Azért itt írok neked, mert Szolis Zsuzsi azt mondta, hogy ma már végeztél nála, az iPhonocskádat meg biztos megint a Miniben hagytad.


Nagyon jó volt a múlt heti randink, és tudom, hogy elfoglalt vagy, így szeretném kérdezni, hogy július 18.-án beférek e a naptáradba? Ha jól emlékszem aznap csak fodrász és edzés van, remélem nem aznap lesz az alapítvány közgyűlése is. Igen, 2015-re gondolok, mielőtt visszakérdezel.


Ölellek és csókollak

Marcello

2015. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
100% pénznyelő.
2015. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!