Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gondja?

Figyelt kérdés
Többször beszélgettem egy lánnyal élőbe,meg utána interneten keresztül is,úgy tűnt kedvel,de most rám se bagózik,még válaszolni se méltat. Mi ez a hirtelen fordulat? Semmi rosszat nem mondtam neki. Férfi aggyal nekem ez nem logikus,lányok?
2015. jún. 22. 19:06
 1/5 Mumusan ***** válasza:

Lehet hogy lebukott a pasija előtt.

Vagy valaki szimpatikusabb is csapja a szelet neki.

2015. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz rosszat mondanod, hogy rájöjjön hogy rém unalmas vagy! Nem bántásból, saját tapasztalatból írom. Neekm is voltak ilyen "kalandjaim", tetszett a srác, beszélgettünk, majd rájöttem az 5.-6. beszélgetés után, semmi közös témánk nincs igazából,őt nem érdekli ami engem, engem nem érdekel ami őt.
2015. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem kell ahhoz rosszat mondanod, hogy rájöjjön hogy rém unalmas vagy!"


Számodra unalmas. Többnyire ez annyit jelent, hogy sem nem elég jó pasi, sem nem elég pénzes, hogy elnézd neki azt, hogy nem érdeklik azok a témák, amik téged. Ha az előbbi két "tulajdonsága" adott lenne, akkor szépen elkezdenél azok után a témák után érdeklődni, amik őőt is érdeklik. 10 ből 10 szer ez a helyzet.

A kérdezőnek meg, arról van szó, amit azelső válaszoló leírt.

2015. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Többnyire ez annyit jelent, hogy sem nem elég jó pasi, sem nem elég pénzes, hogy elnézd neki azt, hogy nem érdeklik azok a témák, amik téged"

Ajj tényleeeeeg!! Jóhogy emlékeztetsz,és köszönöm, hogy így ismeretlenül is válaszolsz helyettem. És milyen igazad van. Juhééé, oylan jó, hogy megint ott tartunk, hogy minden nő ri*banc, és megint egy ezredik senki mondja! :D

2015. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert nem volt igazam? dehogynem.
2015. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!