Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van sok nőnek/lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok nőnek/lánynak gondja, de mikor megkérdezi a barátja, hogy mi a baj, jön a "semmi" válasz?

Figyelt kérdés

Nem értem, sokszor látom, hogy valami baja van egy lánynak, nőnek, és megkérdezi a barátja, hogy mi a baj, mi történt, és jön a "Ahh semmi..." sértődött hangban, és kérdezgeti, hogy "nem tetszett, hogy ezt mondtam, vagy mi a baj?" faggatja a barátja, és a lány ellenáll: "nem, nem ez, semmi hagyjuk!"

Miért nem mondják meg mi a baj?

Néma gyereknek az anyja sem érzi a szagát...



2013. okt. 26. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A férfi, aki nem tud gondolatot olvasni ne kezdjen nővel, mert különben így jár.
2013. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki kell találnod, ha nem akkor bunkó vagy, senki sem mondta, hogy könnyű lesz

És ezt most veheted halál komolyan


Egyébként ha együtt vagy valakivel akkor azért általában tudja az ember hogy épp mi lehet az ami...

2013. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mert nem akar belőle vitát csinálni, inkább azt mondja hogy nincs semmi, csak lépjetek tovább
2013. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, és ha Te mint fiú továbblépsz, akkor kereshetsz is új barátnőt
2013. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jot rohogtem ezen a kerdesen, mert annyira igaz...

Ilyenkor en sem tudom, hogy mit varok a baratomtol.. Talan azt, hogy tudja 2 ev utan, hogy mi is a bajom, elvegre ismer mar elegge.

Vagy tenyleg nem tudom...


Legyetek gondolatolvasok:P

2013. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!