Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire fair erre kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fair erre kérni a párunkat?

Figyelt kérdés

Arra kérni hogy jobban figyeljen oda hogy jobban kivegye a részét az otthoni teendőkből, hogy meglássa hogy pl boltba kellene menni stb.


Ezek a kérések nem megváltoztatás már?


ma 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%

Ezeket a kéréseket akkor szokták mondani mikor épp utkozben van hogy legyszi drágám ugorj már be kenyérért is ugy gyere haza.köszcsi.

Azt hogy ő leltárazzon állandoan fejben mi van otthon meg mi nincs, nem fogja senki csinálni.

ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Fair? Kérni sem kéne. Ezt egy felnőtt embernek magától kéne tudni.

Viszont van egy rossz hírem. Az ilyen lusta, kiszolgálására váró pasik nem fognak megváltozni. Én inkább kerülöm őket alapból.

ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Bakker en mikor mondtam a pasimnak hogy kéne egy marék viragfold esetleg anyujától, meg pár babszemet hozzon már, mert csírátatni akarok nézni, hazajött vagy 50 kg-nyi virágfölddel meg egy zacsko babbal.

Valamikor meg hűtött italt akartam inni erre vendeglátos ismerősétől egy szatyor darabolt jéggel állított be:D


Ilyenek. Soha nincsenek képben.

Vacsit is ő hoz sokszor mert speciel en nem is főzök. Egyen otthon vagy meloban..

ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy szavam nem lehet, nekem a férjem mindig telefonál, ha bent van a városközpontban, hogy mit hozzon a boltból. Amúgy neki tök természetes, hogy bevásárol, csak szereti, ha egyeztetünk. Nekem ez a normális.
ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben rendben van. Az nem fair, ha valakinek nem alap, hogy kivegye a részét ezekből a dolgokból.
ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BeefEater ***** válasza:
Ez tök normális, hogy erre kéred. Ha viszont nálatok te főzöl, akkor azt nem fogja tudni, hogy elfogzott a koriander. Ha valami kell, csináljatok egy bevásárló listát és arról láthatja, ha boltba kell menni.
ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 BeefEater ***** válasza:
elfogzott helyett elfogyott
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális felnőtt embert erre kérni sem kell.
ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

"Azt hogy ő leltárazzon állandoan fejben mi van otthon meg mi nincs, nem fogja senki csinálni."


Ezt mindenkinek csinálnia kéne. Ha ketten éltek, ketten szartok, mindkettőtöknek tudnia kéne, mennyi budipapír van otthon.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát normál esetben szerintem ennek alapnak kellene lennie... Illetve az is, hogy megbeszélitek.
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!